Masumiyet 1. bölüm izle! Masumiyet sosyal medya yorumları

FOX TV'nin yeni dizisi Masumiyet ilk bölümüyle 24 Şubat 2021 akşamı yayınlandı. Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ gibi başarılı isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin birinci. bölümü haberimizde. Masumiyet ilk bölüm full izle!
Takip et
Masumiyet 1. bölüm izle! Masumiyet sosyal medya yorumları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sıradan bir annenin sıradan hayatı, kızının şiddet kurbanı olmasıyla bir gecede değişir ve doğrunun yanlışa, gerçeğin yalana karıştığı bir sürek avı başlar.

24 Şubat gecesi, İstanbul’da öldü sanılarak yol kenarına atılmış bir genç kız bulunur. Öldüresiye dövülmüş genç kız, o gün doğum günü olan 19 yaşındaki Ela Yüksel’dir. Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela’nın annesi Bahar, tanınmış iş insanı İlker Ilgaz’ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun’un kızı İrem’le nikah masasına oturmak üzeredir. Kızı için adalet isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar’ın karşısına bir başka anne; İlker’in annesi Hale Ilgaz çıkar. İrem’in babası Harun ise, iki ateş arasında kalırken tarafını seçmek zorundadır. Bahar’ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker’in, yalanların ve İrem’in gölgesinde yaşadıkları yasak aşk, mercek altına alınır. Korkunç şiddet olayının altından çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir

MASUMİYET SOSYAL MEDYA YORUMLARI

FOX TV’nin başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan, Serkan Tütüncü ve Deniz Işın’ın paylaştığı yeni dizisi Masumiyet’in 1. bölümü izleyici ile buluştu. İlk bölümden gündemi sallayan dizi sosyal medyada 2. sıraya oturdu.

Masumiyet 1. bölüm izle! Masumiyet sosyal medya yorumları Masumiyet 1. bölüm izle! Masumiyet sosyal medya yorumları Masumiyet 1. bölüm izle! Masumiyet sosyal medya yorumları Masumiyet 1. bölüm izle! Masumiyet sosyal medya yorumları Masumiyet 1. bölüm izle! Masumiyet sosyal medya yorumları Masumiyet 1. bölüm izle! Masumiyet sosyal medya yorumları Masumiyet 1. bölüm izle! Masumiyet sosyal medya yorumları Masumiyet 1. bölüm izle! Masumiyet sosyal medya yorumları Masumiyet 1. bölüm izle! Masumiyet sosyal medya yorumları

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.