Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum oyuncu kadrosunda yer alan Gopi, özel hayatıyla da merak edilen bir isim. İsmi cinayet iddialarına karışan Masum Gopi değişmek zorunda kaldı. Peki ünlü oyuncu Giaa Manek neden 2. sezondan sonra Saath Nibhana Saathiya yani Masum dizisinden ayrıldıı?   Giaa Manek’in yerine Masum dizisine dahil olan Devoleena Bhattarjee kimdir? Masum saat kaçta?
Takip et
Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?
 • Yazdir
 • Arttir - Azalt
 • Yorum 5

Bir Hint dizisi olan Masum, Türkiye’de de çok fazla takipçi kitlesine sahip. Dizinin başrollerinden birisini canlandıran Giaa Manek’in özel hayatı da araştırılıyor.

Dizide ilgi çeken isimlerin başında gelen Gopi’nin pek çok fan sayfası bulunduğu gibi sosyal medyada da en fazla konuşulan isimlerden biri. Peki, Masum Gopi kimdir? Sizler için hazırladığımız haberimizde Masum Gopi kimdir sorusunu yanıtladık. İşte tüm detaylar…

Masum Gopi kimdir?

23 Mart 2020 Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında başlayan Masum isimli dizide Gopi karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı merak ediliyor. Masum dizisinde Gopi karakterine hayat veren oyuncu gerçek adı Giaa Manek’tir.

Masum dizisinde Gopi karakterini oynayan güzel oyuncu Giaa Manek dizide küçük yaşta ailesini kaybetmiş anne ve babası olmadığı için dayısı onu büyütmüş ve yetiştirmiş bir genç kızı canlandırıyor. Gopi oldukça güzel ancak okuma yazması dahi olmayan kendi halinde birisidir. Gopi’nin dizide birlikte oynadığı bir üvey kardeşi vardır. En büyük rekabeti ve hayattaki en büyük girdabı kardeşi ve annesiyle olan bağlantısıdır.

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Giaa Manek kaç yaşında, sevgilisi kim?

Masum dizisinde karşımıza çıkan Gopi karakterini oynayan Giaa Manek 18 Şubat 1986 tarihinde Hindistan  Amhedabad da doğmuş bir dizi oyuncusudur. Birçok TV programında yer alan, televizyon şovları dışında ülkenin en büyük televizyon kanallarından birisi olan Star Plus kanalında farklı dizilerde oynamış ancak ülkemizde Kanal 7 de gösterime girmiş olan Masum dizisinde kendisini ve şöhreti bulmuştur.

Hindistan da komedi filmi Na Ghar Ke Na Ghatt Ke de rol almıştır. Şov programları vardır. Televizyon şovları SAB TV’den Jeannie Aur Juju ve Star Plus’ın Saath Nibhaana Saathiya. 2012 yılında Jhalak Dikhhla Jaa 5 dans gerçeklik şovuna katılmıştır

Masum dizisi Giaa Manek’i ön plana çıkarmıştır. 1.60 boyunda ve 46 kilo ağırlığında olan Giaa Manek dizinin devam ettiği yıllarda Ankit Bathla ile sevgili olsa da şu anda herhangi bir sevgilisi bulunmuyor. Hint dizilerindeki oyuncuların dini inanışları da oldukça merak ediliyor. Giaa Manek Hindu geleneklerine göre büyümüş bir oyuncudur. Gopi bir Hindu’dur.

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Gia Manek Kaç Yaşında?
Gia Manek 18 Şubat 1986 doğumludur ve 35 yaşındadır. Gia Manek başrolünde yer aldığı Masum dizisinde yer aldığı sırada 24 yaşındaydı.

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Masum dizisi hangi kanalda, saat kaçta?

Kanal 7 ekranlarında 23 mart pazartesi günü başlayan Masum dizisi her gün saat 16. 10 da yayınlanıyor.

Masum dizisi daha önce Hindistan’da Saath Nibhaana Saathiya ismi ile 2000 yılından 2017 yılına kadar 7 sene yayınlanmış bir dizidir.

O kadar sevilmiştir ki Hindistan’da 7 yıl ekranlarda kalmayı başarmıştır. Yeni başlayacak olan Masum dizisinin İkimizin Yerine dizisi kadar sevileceği tahmin edilmektedir. Masum dizisinin kadın başrol oyuncularından biri olan Gopi karakterine ise Hindistan’ın ünlü oyuncularından Giaa Manek canlandırmaktadır.

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Masum Yeni Gopi (Devoleena Bhattacharjee) Kimdir?  Masum Gopi Neden Değişti?

Türkiye’de 50 bölüme yaklaşan Masum dizisi toplamda Hindistan’da ki 2 sezona denk geliyor. Saath Nibhana Saathiya dizisinin 3. sezonundan itibaren dizi de ki Gopi karakteri değişmiş ve diziye Gopi karakterine devam etmesi için Devoleena Bhattarjee ile anlaşılmıştı.

Masum dizisinde 2010 2012 yılları arasında Gopi karakterine güzel oyuncu Giaa Manek hayat vermişti; ancak Masum dizisi yapımcısı Rashmi Sharma Tele films oyuncu Giaa Manek’in disiplinsiz davranışlarına daha fazla katlanamadı.

Giaa Manek’im Masum dizisinden ayrılışı ile ile ilgili yapılan resmi açıklamada oyuncunun disiplinsiz davranışları nedeniyle kadrodan çıkarıldığı yer aldı.

Bir dizide başrol değiştirmek oldukça sancılı bir süreçtir. Masum dizisi de daha yolun çok başındayken kadın başrol oyuncusu değiştirmek gibi zor bir işe kalkışmış ve başarıyı da yakalamıştır. Masum izleyicisi de Yeni Gopi’yi yani Devoleena Bhattarjee’yi çok sevmiştir.

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Devoleena Bhattarjee Kimdir?

22 Ağustos 1985 de Hindistan’da dünyaya gelen güzel oyuncu Devoleena Bhattacharjee aslında bir dansçıyken oyuncu olmuştur. Şuanda 35 yaşında olan ve Masum dizisine başladığında daha 27 yaşında olan Devoleena Bhattacharjee güzelliği ile dikkat çekti.

Devoleena Bengalli bir baba ve Assamlı bir annenin çocuğu. Oyuncunun çocukluğundan beri müzik ve dansla derin bir ilgisi vardı. Klasik müziği 6 yaşındayken öğrenmeye başladı. Aynı zamanda eğitimli bir Bharatanatyam Dansçısı.

Bhattacharjee yemek yemeyi çok seviyor. Bu yüzdende yeni yemekler denemeye açık biri. Devoleena, 2014, 2017 yılları arasında en çok para kazanan televizyon aktrislerinden biriydi. Lord Ganesha’ya derin bir inancı var.

Assam’daki Bengalli bir ailenin kızı olarak hayata başlayan Devoleena Bhattacharjee Ulusal Moda ve Teknoloji eğitimi almıştır. Masum dizisi ile tanınan ve sevilen genç oyuncu 2013 yılında sette yaşana bir kaza sonrası omurga ameliyatı geçirdi. Diziden ayrılması çok gündeme geldi ama devam etti.

Devoleena Bhattacharjee İnstagramda 1.5 milyon takipçisi olan bir fenomendir. İnstagram kullanıcı adı ise @devoleena‘dır

Boyu 1.63 cm kilosu 60 kg olan Devoleena Bhattacharjee bekardır.

Oyuncu Saath Nibhaana Saathiya dizisindeki Gopi karakteri ile popüler oldu.  Oyuncu bu dizi sayesinde Başrolde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

Oyuncu olmadan önce Yeni Delhi’de Kuyumculuk Tasarımı üzerine işler yapıyordu. Dans etmek, Şarkı Söylemek, Yemek Yapmak, Yoga Yapmak, Bahçe ile uğraşmak hobileri.

Hayvan sever olan oyuncu bir köpek aşığı Angel Bhattacharjee adında bir evcil köpeği var.

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Oyuncu masum dizi setinde bir kaza geçirdi ve bu yüzden omurga ameliyatı oldu. Aynı zamanda spor tutkunu ve düzenli olarak spor yapıyor.

Devoleena’nin hayalindeki rol ise “Saraswatichandra” iki yabancıdaki ‘Kumud’ karakterini canlandırmak.

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Masum dizi seti perili mi? Masum Gopi neden değişti?

Ünlü Hint dizisi Masum’da Gopi karakteri değişti. Gopi karakterine devam etmesi için Devoleena Bhattarjee ile anlaşıldı. Dizinin ikinci sezonunda Giaa Manek adlı oyuncu Masum’dan ayrıldı.

Yaşadığı tartışmalar Ocak 2015’te Devoleena masum dizi setinde “Paridhi” rolünü oynayan Loveleen Kaur Sasan ile kavga etti. Sebebi ise ikilinin anlaşamaması. Sadece bu da değil masum dizi setinin perili olduğunu bu yüzden ekip ve oyuncuların olumsuz etkilendiğini de söyledi.

Namish Taneja Evlât Edindi. Bıçak Sırtı Swaragini hint dizisinde Lakshya karakteri ile tanıdığımız oyuncuyu evlât edindi.

Oyuncu Devoleena’ın bir başka tartışması ise şöyle oldu. Bhattacharjee senaryosunu yönetmenle prova ediyordu o sırada Vishal ve Vandana Vithlani ona yakın bir yerde şarkı söylemeye başladılar. Buda oyuncuyu rahatsız etti ve iki oyuncu ilede kavga etti.

Daha bitmedi oyuncu Pramila rolünü oynayan oyuncuyu sete getirdiği köpeğini kaçırmakla suçladı. Ve onun hakkında şikayette bulundu.

Setteki tartışmalardan sonra oyuncunun adı birde cinayet davasında geçti. Evet doğru duydunuz gerçek hayattaki bir cinayet davasında adı geçti. 2018’de elmas tüccarının cinayet davasında adı geçti ve Pant Nagar Polisi tarafından sorgulanmak üzere çağrıldı.

Daha sonra oyuncunun bu olayla bir ilgisi olmadığı anlaşıldı.

Oyuncu hakkında bir de aşk dedikodusu çıkı söylentilere göre masumda Jigar karakterini canlandıran oyuncu Vishal Singh ile çıktılar. Sette kavgaları da oldu ama o dönem sevgili oldukları da söyleniyor.

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Masum Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak?

Hindistan’da 3 Mayıs 2010 ve 23 Temmuz 2017 tarihleri arasında yayınlanan Masum dizisi, ülkenin en çok izlenen yapımlarından olmuştur. Saath Nibhaana Saathiya 2 adıyla devam dizisi de çekilen Masum dizisi Star Plus kanalında 2184 bölüm yayınlanmıştır

Hint dizilerinin Türkiye’deki ekranı olan kanal 7’de yayınlanan Masum dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde final yapacak bitecek merak edilmeye başlandı.

Orijinali Hindistan’da yayınlanan Masum dizisinin ülkemizde kaç bölüm süreceği merak edildi. Hindistan’da orijinali 546 bölüm süren masum dizisinin ülkemizde 4 bölümü birleştirilerek bir bölüm olarak yayınlanıyor. Buna göre hesap ettiğimizde masum dizisinin 4 bölümü 1 bölüme düşürülerek hesaplandığında yaklaşık 150 bölüm civarında sürüyor. Ancak zaman zaman bazı sahneleri sansürlenen veya yayınlanmayan Hint dizilerinin daha kısa süreceğini şimdiden belirtelim. Kesin olarak söyleyemesek bile masum dizisinin 150 ile 160 bölümü arasında.

Masum isimli Hint dizisi ülkemizde ve tüm dünyada görülen coronavirüs salgınının başladığı günlerde yayınlanmaya başladı. Birçok Türk dizisi yayınına ara verirken daha önceden çekilmiş olan ve sadece dublajı yapılan Masum dizisi ara vermeden yoluna devam ediyor. Bu nedenle gün geçtikçe izlenme oranlarını daha da artıracağını düşündüğümüz Masum dizisinin 150. bölümde bitmesi final yapması bekleniyor.

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Masum Dizisi Yorumlar

Ya herşey çok çabuk oldu 1satte 10 yil oldu we Meera okadar degişmişki çokda çirkin olmuş Ahemde Gopinin Radhayi neden öldürdügünü biliyor neden terk ediyorki we kokila RESMEN Urmilanin hizmetçisi olmuş we bazen annasi gibi we Paridhi hiç yaşlanmamiş Samar Sahir gibi sanki annelerine benzemiyor Jigarda oyle

10 yaş altı çocuk dizisi gibi çok fazla mantik dışı yerleri var.insanlari aptal yerine koyuyor.

Roshi cok sewiyorum bana sorarsanyz o hich olmeli dildi gercekten cok uzuldim

Ben bu diziyi ve rashiyi çooooooooooooooooook sevdim. zaten bu dizinin tüm bölümlerini biliyorum radha urmilayı öldürecek ve gopide radhayı öldürerek 10 yıl hapisde yatacak .

Masum Hint Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Nedir?

Kanal 7 ekranlarına ikimizin yerine dizisinin bitmesinden hemen sonra başlayan masum dizisinin Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın üstlendiğini belirtelim. Masum dizisinin başrol oyuncuları arasında Giaa Manek ve Rucha Hasabnis gibi başarılı isimler yer alıyor. Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün saat 16.10’da seyirci ile buluşuyor.

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılıyor.

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Masum Hint dizisi (Saath Nibhaana Saathiya) Oyuncuları

Giaa Manek dizide Gopi Modi (2010–2012)
Devoleena Bhattacharjee dizide Gopi Modi (2012–2017)
Rucha Hasabnis dizide Rashi Modi
Mohammad Nazim dizide Ahem Modi (Kokila ve Parag’ın oğlu)
Rupal Patel dizide Kokila Modi (Ahem ve Kinjal’ın annesi)
Vishal Singh dizide Jigar Modi (Hetal ve Chirag’ın oğlu)
Vandana Vithlani dizide Urmila Shah (Rashi’nin annesi)
Loveleen Kaur Sasan dizide Paridhi Modi (Jigar’ın 2. eşi)
Tanya Sharma dizide Meera Suryavanshi (Gopi ve Ahem’in ilk kızı)
Sonam Lamba dizide Vidya Suryavanshi (Gopi ve Ahem’in 2. kızı)
Amar Upadhyay dizide Dharam Kumar Suryavanshi (Durga ve Meera’nın kocası)
Kunal Singh dizide Shravan Dharam Suryavanshi (Vidya’nın kocası)
Shruti Prakash dizide Sita Modi (Ramakant’ın 2. eşi)

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Masum Hint dizisinin tüm oyuncuları (Saath Nibhaana Saathiya)
Rohit Suchanti dizide Ramakant Modi (Gopi ve Ahem’ın oğlu)
Priya Tandon dizide Sameera Modi (Anita’nın kızı)
Manish Arora dizide Parag Modi (Ahem ve Jaggi’nin babası)
Swati Shah dizide Hetal Chirag Modi (Chirag’ın karısı)
Neeraj Bharadwaj dizide Chirag Modi (Parag’ın abisi)
Firoza Khan dizide Kinjal Dhaval Desai (Ahem’in kız kardeşi)
Ashish Sharma dizide Dhaval Desai (Rashi’nin kuzeni)
Iira Soni dizide Anita Mehta (Ahem’in kız arkadaşı)
Garima Tiwari dizide Sonal
Gurpreet Kaur dizide Neelam/Kusum
Seema Deshmukh dizide Jigna rolünde yer alıyor.
Jaya Ojha dizide Madhu Jayantilal Kapadia (Gopi’nin annesi)
Sanjeev Bhatt dizide Jayantilal Kapadia (Gopi’nin babası)
Akanksha Juneja dizide Daksha
Manoj Chandila dizide Anurag Joshi (Gopi’nin takıntılı aşığı)
Shresth Kumar dizide Vivaan Khanna

Rucha Hasabnis- Rashi rolü

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Rucha Hasabnis Masum dizisinde Rashi karakterine hayat veriyor. 8 Şubat 1988 tarihinde Mumbai şehrinde doğan Rucha Hasabnis Rahul Jagdere ile evlenmiştir. Rucha Hasabnis bir çok dizide rol alan iyi bir dizi oyuncusudur. Rucha Hasabnis ilk oyunculuk deneyimini Marathi dizisinde oynayarak kazanmıştır. Rashi olarak Masum dizisinde baş rolde oynayacak olan Rucha Hasabnis bakalım izleyicilerden nasıl bir not alacak.Rucha Hasabnis Masum dizisinde Rashi rolünde

Devoleena Bhattacharjee – Gopi Modi

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Masum dizisinde Gopi Ahem Modi karakterine hayat veren Devaleena Bhattacharjee 22 Ağustos 1985 tarihinde Hindistan’da Sivasagar kentinde doğdu. Devoleena Bhattacharjee Hintli dizi oyuncusudur. Star Plus kanalında ekrana gelmiş olan Saath Nibhaana Saathiya dizisinde yani Kanal 7 de ki Masum dizisinde Gopi Ahem Modi’yi canlandırmıştır.

Muhammed Nazım – Ahem Modi 

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Muhammed Nazım Masum dizisinde Ahem Modi karakterine hayat veriyor. Dini İslam olan Ahem Modi 1986 yılında Hindistan’da doğmuştur. Muhammed Nazım mankenlik ve şarkıcılığın yanı sıra dizi oyunculuğu da yapmaktadır. Özellikle Shaurya Aur Suhani dizisinde rol aldıktan sonra şan ve şöhreti artmıştır. Muhammed Nazım Masum dizisinde Ahem Modi rolünü canlandırmaktadır.

Vishal Singh- Jigar Modi 

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

Masum dizisinde Jigar Modi karakterine hayat veren Vishal Singh 7 Eylül 1985 tarihinde Hindistan’da doğmuştur. Bathinda kentinde yaşayan Vishal Singh Kuchh Is Tara dizisindeki Ayaan Nanda rolü ve ve Saath Nibhana Saathiya dizisindeki Jigar Modi rolleriyle tanındı.

Rupal Patel- Kokila

Masum Gopi Neden Değişti? Eski Masum Giaa Manek ve Yeni Masum Devoleena Bhattarjee Kimdir?

2 Ocak 1975 tarihinde Mumbai şehrinde doğmuş olan Rupal Patel Saath Nibhaana Saathiya dizisinde Kokila’yı canlandırdı. Yeh Rishtey Hain Pyaar Ke dizisinde Minakshi Rajvansh rolünü canlandırıyor. Masum dizisinde Kokila Modi Ahem ve Kinjal’ın annesidir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (5)
Fatma
26 Mayıs 2021, 20:25 tarihinde yazildi

Masum dizisi hep efsanelerle dolu o diziyi çok seviyorum bitmesini hiç istemiyorum……?

 • Cevapla
 • 0
Anonim
16 Mart 2021, 12:06 tarihinde yazildi

Emine. Masum disine bayılıyarum???

 • Cevapla
 • 0
Yıldız
3 Mart 2021, 18:09 tarihinde yazildi

Masum filmine bayılıyorum çooook güzel bayıldım ????

 • Cevapla
 • 0
  Anonim
  23 Mart 2021, 00:20 tarihinde yazildi

  paridhi neden dizi de oynamıyor

  • 0
  Anonim
  15 Mart 2021, 17:42 tarihinde yazildi

  Masum gopi çokgüzel

  • 0
Devamini Goruntule