Masum Dharam kimdir? Amar Upadhyay kaç yaşında, evli mi?

Hint yapımı olan ve ülkemizde de büyük izleyici kitlesine hitap eden Masum dizisi, kadrosunda yer alan oyuncularıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Amar Upadhyay'ın Masum dizisinde oynadığı Dharam Kumar Suryavanshi karakteri izleyiciler tarafından oldukça sevilen bir isim. Masum dizisi oyuncusu Amar Upadhyay özel hayatı da merak ediliyor. Peki, Masum Dharam kimdir?
Takip et
Masum Dharam kimdir? Amar Upadhyay kaç yaşında, evli mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Oyuncunun popüler olduğu dizi ise Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu karakteri Mihir Virani. Yayın tarihi 2000 ile 2002. Bu dizisi ve karakteri Mısır ise izleyiciler tarafından çok sevildi. Dizide karakteri ölünce Hindistan halkı ayaklandı yürüyüşler yaptı kanalın telefonları kitlendi. Böyle olunca da oyuncu diziye tekrar dahil edildi.1994 yılında, bazı fotoğrafları bir dergisinde yayınlandı. Daha sonra bir yönetmen onu farkları ve dizide oynaması için ona teklif götürdü. Tutku hint dizisi konusu oyuncuları. Şimdilerde ise oyuncu yeni bir dizi ile dönüş yaptı. Hemde bu dizide ikimizin yerine oyuncusu Toral Rasputra ile beraber rol alacak. Toral rasputra oyuncunun eşini canlandıracak. Dizinin adı Molkki.

Masum Dharam kimdir? Amar Upadhyay kaç yaşında, evli mi?

Masum dizisinin konusu bir hayli merak edilen konulardan biriydi. Dizinin temasına baktığımızda Rajkot’ta yaşayan bir ailenin hayat hikayesini izleyeceğiz. Ailenin iki kızı olan Gopi ve Raşi yine aileden olan Ahem ve Jigar ile evlenmesiyle konuya start veriliyor. Gopi küçük yaşta ailesini kaybettiği için bir aileye evlatlık olarak verilmiştir. O ailenin eğitime olan ilgisizliğiyle beraber Gopi okuma yazma dahi bilmeyen utangaç bir kız rolündedir. Üvey kardeşi olan Raşi ise onun tam tersi özelliklere sahiptir. Üvey annesi sürekli Gopi’yi küçümsüyor kendi öz kızını yüceltiyordur.

View this post on Instagram

A post shared by AmarUpadhyay (@amarupadhyay_official)

Masum Dharam kimdir? Amar Upadhyay kaç yaşında?

Amar Upadhyay 1 Ağustos 1976’da Hindistan Ahmedabad Gujarat’da doğdu. Yaşı 2021 tarihine göre 45 burcu ise Aslan. Amar’ın boyu 1.78 cm kilosu 72 kg.

Esas mesleği kimya mühendisliğidir.

Oyuncunun popüler olduğu dizi ise Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu karakteri Mihir Virani. Yayın tarihi 2000 ile 2002. Bu dizisi ve karakteri Mısır ise izleyiciler tarafından çok sevildi. Dizide karakteri ölünce Hindistan halkı ayaklandı yürüyüşler yaptı kanalın telefonları kitlendi. Böyle olunca da oyuncu diziye tekrar dahil edildi.

Amar Upadhyay’ın tekvando da siyah kuşağı var.

1994 yılında, bazı fotoğrafları bir dergisinde yayınlandı. daha sonra bir yönetmen onu farkları ve dizide oynaması için ona teklif götürdü. Tutku hint dizisi konusu oyuncuları.

Masum Dharam kimdir? Amar Upadhyay kaç yaşında, evli mi?

Amar Upadhyay evli mi, çocuğu var mı?

Hetal Upadhyay (doktor) ile evli, iki çocuğu var.

Masum Dharam kimdir? Amar Upadhyay kaç yaşında, evli mi? Masum Dharam kimdir? Amar Upadhyay kaç yaşında, evli mi?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.