Masterhef’te kim gitti? 7 Ocak 2022 MasterChef finale kalan isim!

MasterChef Türkiye’de beklenen final için sona yaklaşıyor. MasterChef 2021 son bölümde, mavi ve kırmızı takımlardan çıkarak son 4’e kalmayı başaran ana kadro yarışmacıları arasından 1 tanesi daha kritik yarı final oyunu sonunda son 3’e girmeyi başardı. Peki, Masterhef’te ilk 3’e kim kaldı? İşte 7 Ocak 2022 tarihli gecede MasterChef’te yaşananlar..
Takip et
Masterhef’te kim gitti? 7 Ocak 2022 MasterChef finale kalan isim!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mehmet, Danilo ve Somer şefler tarafından bugünkü oyunda Sergen, Hasan, Eren ve Tahsin arasından 1’i başarılı ürünler çıkararak yarı finalist olarak seçilirken öbür 3 yarışmacı şansını ilerleyen günlerdeki mücadelelere bıraktı. Büyük final için geri sayım sürerken hafta boyunca oynanan kritik çeyrek final oyunlarında son 4’e kalanlar kritik yarı final oyunu oynandı.

MASTERCHEF’TE İLK OYUNU KİM KAZANDI?

Kritik eleme gecesinde kozlarını paylaşan Sergen, Hasan, Eren ve Tahsin TV8 ekranlarındaki zorlu mücadelenin ilk safhasını tamamlayarak hazırladıkları ürünleri Mehmet, Danilo, Somer Şef’in tadımına sunmasının sonrasında şefler tarafından verilen puanlarla yarışmacıların toplam puanlar şu şekilde biçimlendi.

SERGEN: 36

HASAN: 36

EREN: 35

TAHSİN: 35

Bu neticeyle kritik çeyrek final oyununun ilk etabını en yüksek puanını alan Sergen ve Hasan 1. olarak tamamladı. Acun Ilıcalı yapımcılığında 7 Ocak 2022 Cuma günü TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef 2021 son bölümde kritik eleme ve çeyrek final oyununun ilk etabında Sergen ve Hasan’ın 1. olarak tamamlaması ardından son 3’e kalan yarışmacıların belli olacağı 2. etaba geçildi.

MASTERCHEF 2021 YARI FİNALİSTİ KİM?

MasterChef 2021 son bölümde yarışmanın son 3’üne kalacak adın belli olacağı 2. Etap yarışmasında Mehmet, Danilo ve Somer şefler tarafından seçilen ana ürünle 4 yarışmacıdan oluşturucu bir yemek yapmaları istendi. Verilen sürenin tamamlanmasının sonrasında Mehmet, Danilo ve Somer şefler’in tadım değerlendirmesinin sonrasında yarı finale çıkan isim belli oldu.

SERGEN: 54

HASAN: 50

EREN: 56

TAHSİN: 52

Bu neticeyle MasterChef 2021 ilk 3’e kalan ilk isim Eren oldu. Bugünkü bölümde eleme yapılmadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.