MasterChef’te yarışan Burcu Önal kaç yaşında, eşi kim, restoranı nerede?

Bu hafta elenen MasterChef Burcu ile ilgili bilgiler de yeniden gündeme geldi. Ailesinden uzak bir çocukluk geçirdiği bilinen MasterChef Burcu kimdir, nereli, kaç yaşında? Burcu estetiksiz hali, eşi ve annesi kim? İşte MasterChef Burcu'nun eşi ve ailesi hakkında bilgiler...
Takip et
MasterChef’te yarışan Burcu Önal kaç yaşında, eşi kim, restoranı nerede?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef Burcu eski hali ve eşi ile birlikte yarışmada Dilara ile yaşadığı tartışmalarla da gündeme gelmişti. MasterChef yeni bölümde konuk olan anneler, yeniden yarışmacıların hayatları ile bilgilerin merak edilmesine neden oldu. İşte en çok araştırılan yarışmacılardan, MasterChef Burcu’nun eşi ve ailesi hakkında detaylar…

MASTERCHEF BURCU ÖNAL KİMDİR?

1986 doğumlu olan Burcu Önal, 15 sene Asya’da yaşamıştır. Küçük yaşlarda Filipinli bir ailede sonrasında da Çinli bir ailede büyüyen Önal, aslen Diyarbakırlıdır.

Yemek alanında kendini geliştirdiğini aktaran Burcu Önal, tüm Asya yemeklerini ve mantı tarzındaki yemekleri oldukça güzel yapıyor.

Yarışmacı uzun süre Japon yemekleri ile alakalı ayrıntılı eğitimler almış. Yurt dışında gemilerde garsonluk yaptıktan sonra yemek geliştiriciliği ve yemek öğretmenliği yapmaya başlamış.

Burcu Önal’ın İstanbul Tarlabaşı’nda Asya yemeklerinin yapıldığı bir restoranı bulunuyor.

MASTERCHEF BURCU’NUN EŞİ VE AİLESİ

Burcu Önal, daha önce MasterChef’e konuk olarak da katılan İbrahim Önal ile evlidir. Burcu Önal’ın eşi İbrahim Önal’ın oyuncu Burak Özçivit’e benzerliği uzun süre sosyal medyada konuşulan konular arasında yer aldı.

Küçük yaşlarda Filipinli bir ailede sonrasında da Çinli bir ailede büyüyen Önal’ın annesi bu akşam MasterChef yeni bölümünde ilk defa ekranlara geliyor. MasterChef Burcu’nun annesi ile kavuştuğu anlar ise programda duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

MasterChef Türkiye’nin dikkat çeken yarışmacılarından Burcu Önal’ın eşiyle çekilmiş samimi pozları ortaya çıktı. Çiftin dudak dudağa pozları sosyal medyada gündem oldu.

MasterChef’te yarışan Burcu Önal kaç yaşında, eşi kim, restoranı nerede?

Burcu 2 Ocak Pazar akşamı elenen isim oldu.

MasterChef’te yarışan Burcu Önal kaç yaşında, eşi kim, restoranı nerede?

MASTERCHEF BURCU’NUN ESTETİSİZ HALİ

MasterChef’te yarışan Burcu Önal kaç yaşında, eşi kim, restoranı nerede? MasterChef’te yarışan Burcu Önal kaç yaşında, eşi kim, restoranı nerede?

AJDA PEKKAN İLE OLAN ANISINI ANLATTI

İbrahim Önal ile evli olan Burcu Önal’ın bir dönem Ajda Pekkan’ın yanında yaşadığı ortaya çıkmıştı. Burcu Önal, “Bir dönem Ajda Pekkan ile aynı evde kalmıştım. Kendisinin yemek bilgisi çok iyidir. Ajda Hanım ile sürekli tatlı tatlı didişirdik. Yine öyle bir günün ertesi sabahında kahvaltıda endişeliydim.

Ajda Hanım da tam aksine bana çok iyi davrandı. Ben Ajda Hanım’a tartışmamızdan ötürü kötü davranacağını düşündüğümü söylediğimse ise ‘Burcu’cum ben dünü düşünsem bugün Ajda Pekkan olmazdım’ dedi. Bu da benim için ders oldu.” demişti.

MasterChef’te yarışan Burcu Önal kaç yaşında, eşi kim, restoranı nerede?

MasterChef’te yarışan Burcu Önal kaç yaşında, eşi kim, restoranı nerede? MasterChef’te yarışan Burcu Önal kaç yaşında, eşi kim, restoranı nerede? MasterChef’te yarışan Burcu Önal kaç yaşında, eşi kim, restoranı nerede? MasterChef’te yarışan Burcu Önal kaç yaşında, eşi kim, restoranı nerede?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.