adplus-dvertising

MasterChef’te şikayet krizi! Somer şef Azar’ı fena fırçaladı

MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde tansiyon oldukça yükseldi. Sergen ve Şükrü’nün tartışmasının sonrasında Somer şef ile yarışmacı Araz arasında da gerilim arttı. Şeflere un bulamadığını belirten Araz’ın yanına giden Sivrioğlu, “Biz senin şefiniz. Devamlı bizden malzeme istiyorsun” diye yarışmacıyı azarladı.
Takip et
MasterChef’te şikayet krizi! Somer şef Azar’ı fena fırçaladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Jüri üyeliğini Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya‘nın yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunuyla ekrana geldi. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için tezgahlarının başına geçti. Aradığı ürünü bulamayan Araz, sinirlerine hakim olamayınca Somer Sivroğlu’nu da kızdırdı.

“BEN ÇEKİLİYORUM YARIŞMADAN”

Oyunda yarışmacılardan, Mehmet Yalçınkaya’nın imza tabağı olan karides sirun yapmaları istendi. Fakat oyun esnasında tezgahının üstünde duran malzemelerini bulamayan Araz “Şefim burada un yok, hiç bir şey yok bende. Ben çekiliyorum yarışmadan” diyerek bağırmaya başladı. Araz’ın bu sözleri üstüne sinirlenen Şef Somer Sivrioğlu ise hızlı adımlarla yarışmacının yanına gitti.

MasterChef’te şikayet krizi! Somer şef Azar’ı fena fırçaladı

SOMER SİVRİOĞLU KÜPLERE BİNDİ

Sinirlerine hakim olamayan Sivrioğlu, “Aras bak hep aynı şeyi yapıyorsun. Burada food team diyerek bir şey var. Biz senin şefinizi devamlı malzeme soruyorsun bize. Git food team ile konuş. Yerine geç” diye Araz’ı azarladı.

Şef Sivrioğlu’nun bu çıkışının sonrasında ise Araz tekrardan tezgah başına geçerek yemeğini yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.