MasterChef’te kim elendi? Yarışmadan ayrılan isim belli oldu! 5 Eylül 2021

TV8’in sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de bu akşam eleme gecesi meydana geldi. Takımlar arasındaki oyunlar ardından haftanın eleme adayları belli oldu. MasterChef Türkiye’de bu akşam yarışmaya bir isim veda etti. Peki ama MasterChef’te bu akşam kim elendi?
Takip et
MasterChef’te kim elendi? Yarışmadan ayrılan isim belli oldu! 5 Eylül 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef Türkiye’de bu akşam eleme heyecanı meydana geldi. 6 yarışmacı arasında gerçekleşen eleme gecesinde yarışmacılar Aksaray’ın meşhur cevizi ile yaratıcılıklarını konuşturacak yemekleri hazırladı. Bu akşam MasterChef’e bir yarışmacı veda etti. Peki ama MasterChef’te 5 Eylül 2021 Pazar akşamı kim elendi?

MasterChef’te bu akşam kim elendi?

MasterChef’te Hamza, Hasan, Dilara, Safanur, Emre ve Fatma arasında eleme heyecanı meydana geldi. MasterChef eleme gecesinde Aksaray’ın ünlü cevizi ile yemekler yapılması istendi. MasterChef’te yarışmacılar ceviz ile yaptıkları yemekleri tamamladıktan sonra jürinin karşısına çıktı.

Eleme potasından birincilikle ayrılan isim Emre olurken eleme potasından kurtulan bir öbür isim Safanur oldu. Dilara yarışmada üçüncü olarak eleme potasından kurtuldu. Hasan, Fatma ve Hamza arasında meydana gelen üçlü eleme potasından ilk kurtulan isim Hasan oldu.

MasterChef’te kim elendi? Yarışmadan ayrılan isim belli oldu! 5 Eylül 2021
Fatma ve Hamza arasında meydana gelen eleme heyecanında yarışmaya veda eden isim belli oldu. MasterChef Türkiye yarışmasına veda eden isim Fatma oldu.

MasterChef Fatma yarışmaya veda ederken ”Çok güzel bir yolda yürüdüm. Kısa sürdü ama mutlu oldum. Burada olduğum için çok mutluyum. Şef arkadaşlarımla tanıştığım için, şeflerle tanıştığım için çok mutluyum. Elenmiş olmaktan memnun değilim ama ara sıra olmaz. Sizde olanın tadını çıkarırsınız. Keşke pişmanlıktır burada hiç keşke demedim.” cümlelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.