MasterChef’te kim elendi? 21 Kasım 2021 MasterChef elenen isim!

MasterChef Türkiye 2021’in 21 Kasım Pazar akşamı ekrana gelen yeni bölümünde eleme heyecanı meydana geldi. MasterChef’te bu hafta eleme adayı olan Azize, Pelin, Tahsin, Sergen, Safanur ve Hasan tezgah başına geçerek şeflerin istedikleri yemekleri en iyi biçimde yapmaya çalıştı. Eleme adaylarının yemekleri ardından ise meşhur şefler kararlarını açıkladı ve MasterChef’ten elenen isim belli oldu.
Takip et
MasterChef’te kim elendi? 21 Kasım 2021 MasterChef elenen isim!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri olduğu MasterChef Türkiye’nin son bölümünde elenen yarışmacı belli oldu.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef’te haftanın ilk bireysel dokunulmazlığını kazanan Eren, Azize’yi potaya gönderdi.

Ardından konseyde yapılan oylamada Pelin ve Safanur, aynı sayıda adları yazılınca potaya girecek ismi belirlemek kaptan Eren’e kaldı. Eren, ikinci eleme adayı olarak Pelin’i seçti.

MasterChef’te haftanın ikinci bireysel dokunulmazlığı kazanan Dilara’nın seçtiği Tahsin, üçüncü eleme adayı oldu.

Konseyde yapılacak oylamada ise isimi en çok yazılan Sergen, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

MasterChef’te kim elendi? 21 Kasım 2021 MasterChef elenen isim!

Haftanın son dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Eren, beşinci eleme adayı olarak Safanur’u belirtti.

Konseydeki Burcu ve Hasan için oylar kullanıldı. Oylama neticesinde isimi daha fazla yazılan Hasan, haftanın altıncı eleme adayı oldu.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye’de bu hafta elemeye kalan Azize, Pelin, Tahsin, Sergen, Safanur ve Hasan eleme gecesinde karşı karşıya geldi. Şefler ilk turda yarışmacılardan ana ürünün mantar olduğu oluşturucu bir yemek yapmalarını istedi.

İlk turda şeflerin tadımları ardından Sergen, Tahsin ve Hasan bir hafta daha MasterChef’te kalmayı garantiledi.

İkinci tura kalan Pelin, Safanur ve Azize Mehmet Yalçınkaya’nın imza tabağı creme fontana yaparak yarıştı. Tadım ardından ise üçlü arasında en başarılı tabağı yapan Pelin oldu. Şeflerin ortak kararıyla ise bu hafta MasterChef’ten elenen isim Azize oldu.

GEÇEN HAFTA DA ELENMİŞTİ!

MasterChef’ten elenen son yarışmacı olan Azize, geçtiğimiz hafta da yarışmadan elenmişti. Azize, şeflerin kararı ardından gözyaşlarına boğulmuştu.

MasterChef’te kim elendi? 21 Kasım 2021 MasterChef elenen isim!

Fakat elemeden bir gün sonra ise, bu sene MasterChef’e veda eden adlara yeni bir şans tanınmıştı. Elenen yarışmacılar, ana kadroya geri dönmek için tekrardan tezgah başına geçmişlerdi. Oyunda en başarılı yemekleri yapan Azize Polat ve Görkem Demiral, MasterChef’e geri dönmüştü. Böylece Azize, elenmesinden yalnızca bir gün sonra tekrardan kadroya dahil olmuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.