MasterChef’te kavga! Şükrü ve Sergen birbirine girdi…

Bu akşam haftanın ilk takım dokunulmazlık oyunuyla ekrana gelecek olan MasterChef Türkiye’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sinirlerine hakim olamayan Şükrü, yapılan yemeği eleştiren Sergen’in üstüne yürüyor.
Takip et
MasterChef’te kavga! Şükrü ve Sergen birbirine girdi…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Jüri üyeliğini Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın üstlendiği MasterChef Türkiye, bu akşam yeni bölümüyle TV8’de izleyiciyle buluşacak. MasterChef’in merakla beklenen 79. bölümünden fragman da yayınlandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları yeni bölümde takım dokunulmazlığını kazanmak için mücadele edecek.

SERGEN VE ŞÜKRÜ BİRBİRİNE GİRİYOR

Karadeniz mutfağından yemeklerin yapılacağı yeni bölümde gerilim de artıyor. Rakip takımlarda yarışan Sergen ve Şükrü, tatlı yüzünden birbirine giriyor. Mavi takımdan Sergen, kırmızı takımın tatlısını “Onlarınki muhacir sütlacı gibi olmuş” diye eleştiriyor. Eleştiri karşısında sessiz kalamayan kırmızı takımdan Şükrü ise “Kendini öv de karşındakini kötüleme” diye tepki gösteriyor.

MasterChef’te kavga! Şükrü ve Sergen birbirine girdi…

“YALAKALIK YAPACAKSIN DİYE BEN EZDİREMEZSİN”

Çıkan gerilimin sonrasında sinirlerine hakim olamayan Şükrü, “Sen her türlü şımarıklığı yapabilirsin de burada o hareketi ben sana daha yaptırmam haberin olsun” diye Sergen’in üstüne yürüyor. Sergen’in “Yalakalık yapacaksın diyerek beni orada ezdiremezsin” diye yerinden kalkmasıyla ortalık bir anda karışıyor. Araya giren takım yarışmacıları birbirinin üstüne yürüyen Sergen ve Şükrü’yü ayırıyor.

MasterChef’te kavga! Şükrü ve Sergen birbirine girdi…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.