adplus-dvertising

MasterChef’te finalist kim oldu? önlüğü alan isim! 4 Ocak 2021

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan MasterChef’in son bölümde, bireysel olarak yarışmaya devam eden ana kadro yarışmacıları Michelin Yıldız sahibi misafir şef Ahmet Dede tarafından hazırlanan imza yemeğine en yakın tabağı çıkarmak için uğraştı. Peki MasterChef’te önlüğü kim aldı? İşte 4 Ocak’ta MasterChef’te 2. çeyrek finalist olan isim!
Takip et
MasterChef’te finalist kim oldu? önlüğü alan isim! 4 Ocak 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV8 ekranlarında yıllardır yayınlanan MasterChef’in son bölümde Burcu’nun elenmesinin sonrasında ana kadro yarışmacıları bireysel olarak olarak mücadele ediyor. Yarışmacılar bu kez kritik çeyrek final oyunu için bir defa daha tezgah başına geçti. Peki MasterChef’te önlüğü kim aldı?

4 OCAK’TA MASTERCHEF’TE ÖNLÜĞÜ KİM ALDI?

MasterChef 2021 son bölümde kimin kazandığı ve şef ceketini kimin aldığı merak ediliyor. Yeni bölümde kritik çeyrek final oyunu heyecanı meydana geldi. Son olarak Burcu’nun elenerek yarışmaya veda etmesi ardından son 5’e kalan Eren, Hasan, Dilara ve Tahsin arasından birisi Michelin Yıldızı sahibi şef Ahmet Dede’nin de misafir olduğu 149. bölümde oynanan 2 kritik çeyrek final oyununda başarılı olarak Sergen’in ardından Mehmet, Danilo ve Somer şeflerin değerlendirmesi ardından şef önlüğünü alan ikinci isim oldu.

İlgiyle takip edilen çeyrek finalin ilk etabında Mehmet, Danilo ve Somer şeflerin konuğu olarak yarışmaya gelen Michelin Yıldızı sahibi şef Ahmet Dede tarafından hazırlanan Zerdeçallı Fener Balığı imza yemeğinin ana kadro yarışmacıları tarafından en iyi ve benzer biçimde hazırlanması istendi.

Yarışmada 5 yarışmacıya verilen 1 saatlik süre sonunda Mehmet, Danilo ve Somer şeflerin tadım değerlendirme ve puanlaması şu şekilde oldu:

HASAN: 30

EREN: 22

DİLARA: 18

TAHSİN: 26

Puanlama sonrası ilk etabın 1.si 30 puanla Hasan oldu ve önlüğü elde etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.