MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı, 9 Eylül 2021 MasterChef’te kim elendi?

MasterChef’te bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Yarışmacılar yaratıcılıklarıyla jüriden geçer not almak istiyor. Bu akşam dokunulmazlık yarışında yarışmacılar ter döktü. Peki ama MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu?
Takip et
MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı, 9 Eylül 2021 MasterChef’te kim elendi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef’te bu akşam oynanan takım oyunu sonrası haftanın ikinci dokunulmazlık heyecanı meydana geldi. Takım oyununu mavi takım kazandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan isim ve eleme adayı olacak isim belli oldu. Peki ama MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan isim ve elenen isim kim oldu?

MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef’te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Hamza kazanmıştı. Bu akşam ise haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Dün akşam dokunulmazlığı Hamza kazanmıştı. Bu akşam dokunulmazlığı alan isim belli oldu. MasterChef Türkiye’de 9 Eylül 2021 akşamı dokunulmazlığı alan isim Emre oldu.

MasterChef’te eleme adayı kim oldu?

İlk eleme adayları Azize ve Safanur olmuştu. Dokunulmazlığı kazanan Emre dün akşam eleme adayı olarak Mert’in adını belirtti. Mert haftanın 3. eleme adayı oldu. 4. eleme adayı gene kaptanın oylarıyla tespit edildi. Hamza ve İbrahim 7 arkadaşının oyunu alarak eleme adayı için öne çıkan adlar oldu. Kaptan Safanur ise Hamza’nın ismini belirterek 4. eleme adayını belirledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.