MasterChef’te Danilo Şef programı neden terk etti? Acun açıkladı…

MasterChef’in yayınlanan son bölümünde şeflerin tadım yaptığı sırada Danilo Şef’in aniden programı terk ettiği görülmüştü. Programı takip eden izleyiciler “Danilo Şef programdan neden ayrıldı” sorularının yanıtlarını ararken, Danilo Şef’ten açıklama geldi. Açıklamanın sonrasında Acun Ilıcalı da şeflerle bir masadaki fotoğrafını paylaştı.
Takip et
MasterChef’te Danilo Şef programı neden terk etti? Acun açıkladı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef yarışmasında herkesi merakta bırakan bir an meydana gelmişti. Dokunulmazlık oyununun bitiminde yarışmacıların tabaklarını tadım yapan şefler yarışmanın kazanını seçmek için yemekleri değerlendiriyorlardı. Danilo Şef’in yemek tadımı yapmasının hemen sonrasında ekipten bir kişinin yanına gelerek bir haber verdiği dikkat çekmişti. Yayın sırasında kameralara yansıyan bu vaziyetin sonrasında Danilo Şef apar topar yayından ayrılmıştı.

MasterChef’te meydana gelen bu vaziyetin sonrasında edinilen bilgilere göre Danilo Şef’e gelen haber annesinin rahatsızlandığı yönündeydi. Danilo Şef’in annesinin ani bilinç kaybı yaşamasından dolayı çevresindekilerin panik olduğu ve şefe vaziyeti hemen bildirdikleri gelen ilk bilgiler arasındaydı.

DANİLO ŞEF’TEN AÇIKLAMA

Yarışmanın 3 Eylül akşamı yayınlanan bölümünde Danilo Şef programdan gitmek mecburiyetinde kalması ile alakalı açıklama yaptı. Danilo Zanna Somer Şef’in annesinin vaziyetini sorması üstüne, “Annem küçük bir rahatsızlık yaşadı. Onun için hemen yanına gitmek mecburiyetinde kaldım. Sıkıntı yok; tabi ki de babamı kaybettikten sonra bizim yanımıza geldi.. Onun için her zaman ihtiyacı olduğu sürecinde yanına koşmak görevimiz. Ama şükür iyi” açıklamalarında bulundu.

MasterChef’te Danilo Şef programı neden terk etti? Acun açıkladı…

Acun Ilıcalı da Danilo Şef’in ayrıldığı yönündeki iddialar sonrası MasterChef jürileriyle yemek yediği anları sosyal medya hesabından paylaşarak bu iddialara son verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.