MasterChef’de İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

MasterChef Türkiye 60. bölümde oynanan eleme düellosunda kazanan takım ve ikinci eleme adayı kim oldu?
Takip et
MasterChef’de İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef Türkiye’de oynanan ilk dokunulmazlık oyununda iki takım berabera kalmıştı ve tüm yarışmacılar eleme adaylığı için yarışmıştı. Eleme potasına giden ilk isim Yasin olmuştu.

MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan 60. bölümünde eleme düellosuna kalanlar  Batuhan ile Cemre oldu. Batuhan ve Cemre Mehmet Şef’in hazırladığı yemeğe en yakın tabağı hazırlamak için mücadele etti. Oyunun sonunda hangi ismin eleme potasına girdiğine şefler karar verdi.

İkinci dokunulmazlık oyununda değerlendirmeleri eski yarışmacılar Suna, Eda, Faruk Batuhan ve  Murat yaptı. Eski yarışmacıların seçimleriyle dokunulmazlık oyununu kazanan mavi takım oldu.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları Batuhan ve Cemre arasında yapılan eleme oyununda, Mehmet Şef’in hazırladığı tabağa en yakın tabağı yapan isim Batuhan olurken, Cemre ikinci eleme adayı olarak seçildi.

Bu haftanın üçüncü ve son eleme adayı yarın akşam yayınlanacak bölümle belli olacak.  MasterChef’ Türkiye’de eleme Cuma akşamı gerçekleşecek.

MasterChef’de İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.