adplus-dvertising

MasterChef yarışmacıları Hababam Sınıfı’nda öğretmenlere yemek yaptı!

MasterChef'te Eleme eleme adayları kimler oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef Türkiye 2021’in 24 Kasım Çarşaöba akşamı ekrana gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı meydana geldi. MasterChef Türkiye’de 14. haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda takımlar, Öğretmenler Günü özel programında yarışmacılar, Hababam Sınıfı’nın çekildiği Adile Sultan Kasrı’nda öğretmenlere yemekler yaptı. Kaybeden takımdan ise iki yarışmacı elemeye kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? İşte MasterChef’te haftanın 3. ve 4. eleme adayları.
Takip et
MasterChef yarışmacıları Hababam Sınıfı’nda öğretmenlere yemek yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyelikleri yaptığı MasterChef Türkiye’de mavi ve kırmızı takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. 24 Kasım Çarşamba MasterChef yeni bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Sonrasında ise iki eleme adayı daha belli oldu.

MASTERCHEF’TE İKİNCİ DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef’te dokunulmazlık oyunu heyecanı meydana geldi. Mavi ve kırmızı takım, İstanbul’daki Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi’ne gitti. Hababam Sınıfı’nın çekildiği bu tarihi yerde ikinci takım oyununda karşılaştı. Yarışmacılar, yedi bölgeden gelen yedi öğretmen için şeflerin istediği yemekleri yaptı. Menüde ise düğün çorbası, zeytinyağlı lahana sarma, salçalı makarna, kuzu fırın, hanım göbeği ve kayısı hoşafı yer aldı.

MasterChef yarışmacıları Hababam Sınıfı’nda öğretmenlere yemek yaptı!

Yemeklerin tadımı ardından misafir öğretmenler oylarını kullandu. Şefler, oyların sayımını stüdyoda yaptı. Konukların oylarıyla dokunulmazlık oyununu 18-17 skorla kazanan kırmızı takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyununa girdi. Şefler, yarışmacılardan yalnızca fırın kullanarak bir oluşturucu tabak yapmalarını istedi. Bu yemek için verilen süre 40 dakika oldu. Şeflerin tadımı ardından gecenin en iyi yemeğini yapan Burcu, bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı.

MasterChef yarışmacıları Hababam Sınıfı’nda öğretmenlere yemek yaptı!

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Eren, haftanın ilk eleme adayı olarak Görkem’in adını belirtmişti.

Takımdaki oylamada ise ismi en fazla yazılan Pelin, haftanın ikinci eleme adayı olmuştu.

Haftanın ikinci dokunulmazlığı kaybeden mavi takımda, bireysel dokunulmazlığı kazanan Burcu, üçüncü eleme adayı olarak Safanur’u seçti.

Ardından konseyde yapılan oylamada ise Mert, dördüncü eleme adayı oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.