MasterChef Türkiye’de Jüri Yarışmacıyı Stüdyodan Kovdu!

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı MasterChef Türkiye’de ortalık karıştı! Jüri üyelerinden şef Mehmet Yalçınkaya stüdyoda adeta çılgına dönerek, yarışmacıyı Şağan Kınay’ı kovdu.

Yeni sezon bölümleriyle ekranlarda izleyici ile buluşan MasterChef Türkiye, tüm hızıyla devam ediyor. 26 Ağustos tarihinde yayınlanan bölümde ise yarışmacılar gruplara ayrılarak jüri tarafından istenilen yemekleri yapmaya başladı. En iyi yemeği yapan kişilerin seçildiği yarışmada Jüri üyesi olan Mehmet Yalçınkaya, yarışmacılardan bir tanesine fena halde çıkıştı.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DEN YARIŞMACI KOVULDU

Sen hayatında tavada kızartılan bir dolma yada sarma gördün mü? diyerek fırça attığı yarışmacı Şağan Kınay’ın stüdyodan çıkmasını isteyen ünlü şef biranda ortalığın gerilmesine sebep oldu. Öte yandan yarışmayı takip eden bazı izleyiciler ise Mehmet Yalçınkaya’nın bu tavırlarının tamamen reyting amaçlı olduğunu düşünüyor.

TROL SUÇLAMASI

Yarışmacıyı kendilerini trollemeye çalışmakla suçlayan Yalçınkaya, Şağan Kınay’ın defalarca kez uyarıldığını ancak bildiğini okumaya devam ettiğini belirtti. Bu tür insanların programa zarar vereceğini söyleyen Yalçınkaya, sonrasında hiç bir şey olmamış gibi olağan yayın akışına devam etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı