adplus-dvertising

MasterChef Türkiye’de bu hafta elenen yarışmacı Hamza oldu!

Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği TV8’in ilgiyle izlenen programı MasterChef Türkiye’de eleme heyecanı zirveye çıktı. Geniş bir hayran kitlesi bulunan MasterChef Türkiye’ye veda eden yarışmacı destekçilerini üzüntüye uğrattı. Bu hafta MasterChef Türkiye’den elenen isim Hamza’nın stüdyodan ayrılmadan önce söylediği sözler geceye damgasını vurdu.
Takip et
MasterChef Türkiye’de bu hafta elenen yarışmacı Hamza oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mutfak konusunda ilerleme kaydedebilmek ve başarılarına her geçen bir yenisini eklemek isteyen Hamza, MasterChef Türkiye’den bu hafta elenen yarışmacı olarak açıkladı. Hem öğrenmeye hem de gelişmeye açık yapısıyla şeflerin takdirini toplayan Hamza’nın MasterChef Türkiye’deki macerasının bitmesi sıkı takipçilerini hüzne boğdu.

Aslen Bolulu olan, mesleki kariyerine devam edebilmek açısından İstanbul’da ikamet etmeye başlayan Hamza’nın MasterChef Türkiye’deki ayrılık sözleri gecenin en fazla konuşulan konuları arasındaki yerini aldı. Gastronomi alanında eğitim gören ve 2020 senesinde World Food İstanbul tarafından düzenlenen yarışma programında hazırlamış olduğu asma yaprağında barbun yemeği sayesinde ”en oluşturucu tabak” ödülünü almaya hak kazanan Hamza’nın vedasına ekip arkadaşları da çok üzüldü.

Şeflerin aldığı ortak karar neticesinde MasterChef Türkiye’den elenen Hamza, ”Aylarca ben sizlere yemek yaptım, bundan daha gurur verici bir şey yok. Benim için MasterChef bu akşam son buldu, ama bu demek olmuyor ki yeteneksiz biriyiz… Buradaki herkes gerçekten çok yetenekli. Yeri geldi kavga ettik, yeri geldi güldük eğlendik… Ama bugün sondu her şey.” biçiminde ifadelere yer verdi.

MasterChef Türkiye’de bu hafta elenen yarışmacı Hamza oldu!

Sözlerine devam eden Hamza, MasterChef’e seçildiğimde ana kadroya girmek için çabaladık, seven oldu sevmeyen oldu. Sevdiğimiz oldu, sevmediğimiz oldu. Ama en sonunda ana kadroya geldik. Her şeyden önemlisi biz burada büyük bir tecrübe kazandık. MasterChef ailesini kazandık, şefleri kazandık, arkadaş kazandık. Türkiye’nin en iyi üç şefine yemek yaptım, aylar boyu benim yemeğimi tattılar. Bu gerçekten çok gurur verici.” diye stüdyodan ayrıldı.

MasterChef Türkiye’de bu hafta elenen yarışmacı Hamza oldu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.