MasterChef Safanur Bol kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüri üyeliğini yaptığı ekranların popüler yarışma programı MasterChef bütün hızıyla devam ediyor. Safanur Bol, MasterChef 2021’in ana kadrosunda yer verilen yarışmacılardan biri. Tavırları ve performansıyla dikkat çeken isim olan Bol, İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetimi Bölümü mezunu.
Takip et
MasterChef Safanur Bol kimdir, kaç yaşında ve nereli?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Safanur Bol, MasterChef 2021’in ana kadrosunda yarışıyor. Bir üst tura geçmek ve MasterChef’te kalmak için mücadele eden yarışmacılardan biri olan Bol Ege Üniversitesi’nde Agroekoloji ve Sürdürülebilir Tarım üstüne Yüksek Lisans yapıyor. İşte merak edilenler…

MasterChef Safanur Bol kimdir, kaç yaşında ve nereli?1998 Bursa doğumlu Safanur Bol 23 yaşındadır. MasterChef Safanur Bol kimdir, kaç yaşında ve nereli?MasterChef 2021’in ana kadrosunda yer verilen Bol, liseye kadar Bursa’da eğitim gördü. MasterChef Safanur Bol kimdir, kaç yaşında ve nereli?Bol, İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetimi Bölümü’nden mezun.MasterChef Safanur Bol kimdir, kaç yaşında ve nereli?Safanur Bol, Ege Üniversitesi’nde Agroekoloji ve Sürdürülebilir Tarım üstüne Yüksek Lisans yapıyor.MasterChef Safanur Bol kimdir, kaç yaşında ve nereli?Bol, Fransa’nın Lyon şehrindeki Michelin yıldızlı La Mere Brazier’de stajyer olarak görev aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.