MasterChef Murat bu defada polis tarafından gözaltına alındı

MasterChef yarışmasında sergilediği enteresan tavırlarla ünlenen sonrasında da papağanına yaptığı eziyet ve polislere rüşvet teklif etmesi olayıyla gündeme gelen Murat Özdemir, daha önce ceza yediği yere gene minibüsünü park edince gözaltına alındı.
Takip et
MasterChef Murat bu defada polis tarafından gözaltına alındı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef yarışmasındaki garip tavırlarıyla bir dönem fenomen haline gelen fakat daha sonra papağanına eziyet etmesi ve polislere rüşvet teklif etmesi sebebiyle eleştirilerin odağı haline gelen Murat Özdemir gene başını derde soktu. Murat Özdemir, gene aynı yere minibüsünü park edince polislerle tartıştı. Basın Mensubu ve polislere sataşıp, sosyal medyadan yayın yapan Özdemir, gözaltına alındı.

OLAY YERİNE GELEN EKİPLERE SATAŞTI

Öğle saatlerinde, Ptt Caddesi’nde yaşanan olayda Murat Özdemir, 31 Ağustos’ta, aracını kaldırım üstüne park etmesi sebebiyle ceza yediği yere bu defa de kendisine ait minibüsü park ederek, gene olay çıkardı. Özdemir ile yanında bulunan ve ismi öğrenilemeyen kişi, görüntü çeken basın mensupları ile olay yerine gelen polis ekiplerine sataştı. Bu esnada cep telefonuyla sosyal medyadan da canlı yayın yapan Özdemir, polislere dönerek, “Bizim paramız çok, bırakın ceza kessinler” şeklinde konuştu.

BİRÇOK SUÇTAN İŞLEM YAPILDI

Polisin uyarılarına karşın canlı yayını sürdüren Murat Özdemir ile arkadaşı, gözaltına alındı. Murat Özdemir hakkında, 1 ay önce de sosyal medyadan yaptığı canlı yayında jandarmaya hakaret ettiği ve aracını çekmek isteyen polislere para teklif ettiği gerekçesiyle adli işlem başlatılmıştı. Gözaltına alınan Özdemir, ‘maske takmamak’tan idari, ‘alkollü araç kullanmak’tan ve ‘trafik güvenliğini tehlikeye sokmak’tan da hakkında işlem uygulanıp, serbest bırakılmıştı.

MasterChef Murat bu defada polis tarafından gözaltına alındı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.