MasterChef elenen isim, MasterChef kim ayrıldı? 3 Ekim 2021

MasterChef’te bu akşam kim veda etti? sorusu gündeme geldi. 3 Ekim 2021 akşamı yayınlanan MasterChef programında yarışmaya veda eden isim belli olacak. MasterChef Ateş, Mustafa ve Şükrü eleme potasında yer alıyor. Peki ama MasterChef’te kim elendi?
Takip et
MasterChef elenen isim, MasterChef kim ayrıldı? 3 Ekim 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef Türkiye’de bu akşam eleme heyecanı meydana geldi. Eleme gecesinde Ateş, Mustafa ve Şükrü’den birisi yarışmaya veda edecek. Somer Şef’in yaptığı lezzetli yemeği en benzer yapan kişi elenmekten kurtulacak. Peki ama bu akşam MasterChef’te kim elendi?

MasterChef’te kim elendi?

MasterChef Türkiye’de eleme gecesinde yaşananlar:

Yarışmacılar ve jürinin diyalogları dikkat çekti. Şükrü, ”Panik hissetmiyorum. Bir an önce yemeği yapmak istiyorum. Zorlayıcı tarif hoşuma gitti. Göreceğiz” şeklinde konuştu.

Ateş, ”Bilmediğim bir yemek çıktı. İzlediğim ve gördüğüm kadarıyla sert bir hamur oluyor. Eve gitmek için gelmedim ben buraya.” cevabını verdi.

Mustafa, ”Gene pota, gene ben. Yarıştığım arkadaşlar fark etmiyor. Değişiyor her hafta. Birinci olarak çıkmaya bakacağım. Öbür seçenekleri o zaman düşüneceğim.” ifadelerini kullandı.

MasterChef elenen isim, MasterChef kim ayrıldı? 3 Ekim 2021

MasterChef Türkiye’de elenen isim Şükrü oldu. Şükrü, ”Mehmet Şef beni geri çağırdığında çok mutlu olmuştum. Bu kadar erken biter miydi? Emin değilim. Çok ciddi mental problemler yaşıyorum.” şeklinde konuştu. Şükrü, ”Yoğun bir depresyon yaşadım bir iki yıl önce. Beni çok derinden etkileyen bir olaydı. Sevdiklerimden uzak kalamıyorum şu anda. Bana çok ıstırap veriyor.” ifadelerini kullandı. Şükrü, ”Türkiye’nin en iyi kurabiyecisi olacağım. Annem üzülmesin.” cümlelerini söyledi.

MasterChef elenen isim, MasterChef kim ayrıldı? 3 Ekim 2021

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.