MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 5 Ekim 2021

MasterChef Türkiye 2021’in 5 Ekim Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı meydana geldi. MasterChef Türkiye’de 7. haftanın ilk dokunulmazlık oyununda takımlar mantı çeşitleri yaparak yarıştı. Kaybeden takımdan ise iki yarışmacı elemeye kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2021’de eleme adayı olan yarışmacı duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına boğuldu.
Takip et
MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 5 Ekim 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyelikleri yaptığı MasterChef Türkiye’de haftanın yeni takımları ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. 5 Ekim Salı MasterChef yeni bölümde dokunulmazlık oyununda mantı çeşitleri yapıldı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Sonrasında ise haftanın ilk eleme adayları belli oldu.

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı meydana geldi. Oyun öncesinde iki takımın yarışmacıları, düellodaki rakibini ve yapacağı mantı çeşidini tespit edildi.

Düello biçiminde oynanan oyunda yarışmacılar, 8 çeşit mantı yaparak yarıştı. Şeflerin tadımları ardından ise mavi takım 5-3’lük skorla dokunulmazlık oyununu kazanan taraf oldu.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef’in yedinci haftasında ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım oldu. Bundan dolayı kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi.

MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 5 Ekim 2021

Bu oyunda yarışmacılara ana ürün olarak ananas verildi. Oluşturucu bir yemek yapmaları için 40 dakika süre verildi. Süre sonunda şefler, kritik tadımı yaptı. Gecenin en başarılı adları Tahsin, Dilara ve Pelin oldu.

Şefler, gecenin en iyi tabağını çıkaran ve bireysel dokunulmazlığı kazananın Dilara olduğunu açıkladı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Dilara’nın eleme potasına gönderdiği Tahsin, haftanın ilk eleme adayı oldu.

Ardından dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımın konseyi toplandı. En çok isimi yazılan Azize haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 5 Ekim 2021

Elemeye kalan Azize takım arkadaşlarına tepki gösterdi. Duygusal anlar yaşayan yarışmacı gözyaşlarına boğuldu.

MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 5 Ekim 2021

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.