MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Ekim eleme adayı belli oldu!

MasterChef Türkiye’de bu akşam eleme adayları belli oluyor. Dün akşam 2 eleme adayı belli olmuştu. Bu akşam gerçekleşecek dokunulmazlık oyunu sonrası 3. ve 4. eleme adayları da belli olacak. Peki ama 6 Ekim 2021 tarihinde MasterChef’te dokunulmazlığı kim aldı, eleme adayı kim oldu?
Takip et
MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Ekim eleme adayı belli oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef Türkiye’nin çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı meydana geliyor. Tv8 ekranlarında 2021 sezonunda da reyting rekortmeni olan yarışmada bu akşam da eleme adayları belli oluyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Mısır koçanı, kadayıf ve tavuk göğsüyle bir yemek yapılıyor. İşte MasterChef’te yaşananlar…

MasterChef’te dokunulmazlığı kim aldı?

MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan isim Dilara oldu.

MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Ekim eleme adayı belli oldu!

MasterChef’te eleme adayları kim oldu?

MasterChef’te bu akşam eleme adayları belli olacak. Dilara eleme potasına girmesi için Mustafa’nın adını belirtti. Takım oylaması sonrası Pelin ve Araz aynı oyları aldı. Mustafa, Pelin’in ismini belirtti ve eleme potasındaki 4. isim belli oldu.
Geçen akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası iki eleme adayı belli olmuştu. Dilara haftanın ilk eleme adayı olarak Tahsin’in adını verirken takım oylamasıyla ikinci aday Azize oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.