MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? 12 Ekim MasterChef eleme adayı!

MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan takım yeni bölüm sonrası merak ediliyor. MasterChef’te bugün Ege mutfağı menüsü ile dokunulmazlığı kazanan takım tespit edildi. Peki 12 Ekim MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef’te eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…
Takip et
MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? 12 Ekim MasterChef eleme adayı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef’in yeni bölümü sonrası dokunulmazlığı kazanan takım araştırılıyor. TV8’in sevilen yarışmasında bugün yarışmacılardan Ege mutfağı yemekleri yapmaları istendi. Peki 12 Ekim MasterChef’te bugün kim kazandı?

12 EKİM MASTERCHEF’TE BUGÜN KİM KAZANDI?

TV8’de yayınlanan sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. MasterChef’te bu hafta Mavi takım kaptanı olan Tahsin, Kırmızı takım kaptanı Sergen idi. 12 Ekim günü ekrana gelen dokunulmazlık oyununda şeflerin takımların yerini değiştirmesi daha büyük bir heyecan oluşturdu.

MasterChef’te merakla beklenen haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Dokunulmazlık oyunu menüsünde ise Ege Mutfağından yedi çeşit yemek yer aldı. Bu yemeklerin yapılması için yarışmacılara bir saat süre verildi. Şefler, oyunu iki defa durdurdu ve takımların yerini değiştirdi. Her iki takım da rakip takım yarışmacılarını yemeklerini bıraktığı yerden tamamlamak vaziyetinde kaldı. Süre sonunda şefler, iki takımın hazırladığı yemekleri tattı ve kazanan takımı duyurdu. Yarışma sonunda MasterChef’te ilk dokunulmazlık oyununu 4-3 skorla Kırmızı takım kazandı.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef’te son bölümde dokunulmazlığı kırmızı takıma kaptıran mavi takım gecenin kritik eleme adayı oyunu için tezgah başına geçti ve enginar dolması ürününü kullanılarak yarışıldı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim en başarılı ürünü çıkarmış olan Azize, Tahsin ve Eren arasından, Tahsin oldu ve bireysel dokunulmazlığı kazanarak eleme adayı tespit edilme hakkını elde etti.

Bireysel dokunulmazlık oyununda başarılı olan Tahsin eleme adayı olarak ise Rabia’yı seçti ve böylece Rabia günün ilk eleme adayı olmuş oldu. Günün 2. eleme adayı ise takım içerisinde gerçekleşen oylama ardından Eren olarak tespit edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.