adplus-dvertising

MasterChef Berk İlter kaç yaşında, nereli, eğitimi ne?

MasterChef Berk İlter kimdir sorusu yarışmanın ilk gününde pek çok izleyicinin araştırdığı konu olmaya başladı. MasterChef Berk İlter kimdir nereli, eğitimi ne ve kaç yaşında sorusuna cevap arayan pek çok kişi, yarışmacının biyografisini araştırmaya devam ediyor. Peki, MasterChef 2020 yarışmacısı Berk İlter kimdir nereli ve kaç yaşında? Berk İlter eğitimi ne? Berk İlter sosyal medya ve youtube hesapları ve hakkında merak edilenler haberimizde...
Takip et
MasterChef Berk İlter kaç yaşında, nereli, eğitimi ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Berk İlter, 20 yaşında ve aşçı olarak kariyerini sürdürmektedir. İstanbul’dan yarışmaya katılıyor ve aslen Tokatlıdır. Uzun süre yurt dışında bu konuda eğitim almıştır. Kendisine çok fazla güvenen Berk İlter, Youtube kanalı üzerinden de yayın yapmaktadır.

MasterChef 2020’de en iddialı yarışmacılardan biri Berk İlter oldu. Bert İlter yapacağı pilav ve yemek ile üç şefin de üçünü de etileyeceğini düşünüyor. Özellikle Çin yemeği yapacağı için Somer Şefin yeteneğini fark edeceğinden emin.

3 Evet ile bir üst tura katılmaya hak kazanan yarışmacının yemeğini 3 şefte olukça beğendi. Mehmet şef yemeğin oldukça iyi olduğunu dile getirirken biraz isteksiz olduğunu vurguladı. Daha hırslı olmasını istediği Berk için Mehmet Şef önlüğü annesi ile birlikte gelen yarışmacıya teslim etti.

2000 doğumlu olan Berk İlter sağlam ekipmanı ve donanımı ile MasterChef üyelerini etkilemeyi başardı. Sosyal medyada çok tanınan Berk İlter aynı zamanda Youtuber olarak da yemek videoları çekiyor. Türkiye de lise eğitimini aldıktan sonra iyi bir aşçılık eğitimi için Fransa’ya giden ve 5 ay önce mezun olup Türkiye’ye dönen Berk İlter iddialı bir yarışmacı.

Fransa da eğitim aldığı sıra da İtalya ve İsviçre’de eğitim alıp büyük restoranlarda staj yapan Berk İlter seçilirken Yasemin pilavı ve Sos Chicken yaptı. Berk İlter 13 yaşından beri aşçılık eğitimi alıyor.

Berk İlter zengin bir aileden gelen bir çocuk babasının imkanları ile aşçılık üzerinde gerçekten parasını vererek çok iyi bir eğitim almış. Berk İlter ailesi ile Mehmet Şefin restoranına Mehmet Şefi görmek için gitmiş ama Mehmet şef gelmemiş

MasterChef Berk İlter kaç yaşında, nereli, eğitimi ne? MasterChef Berk İlter kaç yaşında, nereli, eğitimi ne?

BERK İLTER SOSYAL MEDYA HESAPLARI

chefbyberk İnstagram hesabını kullanan Berk İlter Youtube hesabında kanalının adı da Chef By Berk

YARIŞMA HAKKINDA

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna şefliği ve sunuculuğu ile yayınlanan Masterchef Türkiye yarışmasında Türkiye’nin en iyi şefi olmak için yarışan yarışmacılar Türkiye’de ve Dünya’da adını duyurmuş olan şeflerden de dersler alıyorlar. Bu yüzden bu yarışma yarışmacılar büyük şans.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.