MasterChef 13 Ekim eleme adayı kim, dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8’in sevilen yarışması MasterChef’te kırmızı ve mavi takım yarışmacıları haftanın ikinci takım oyununa çıktı. Döner çeşitlerini yapmakta olan iki takım yarışmacıları arasından bu akşamın sonunda iki kişi daha eleme adayı olmuş oldu. Peki 13 Ekim MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef eleme adayı kimler oldu? İşte merak edilenler…
Takip et
MasterChef 13 Ekim eleme adayı kim, dokunulmazlığı kim kazandı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef’te kırmızı ve mavi takım yarışmacıları haftanın ikinci takım oyunu için mücadele verdi. Bugün döner çeşitleri yapılırken, yeni bölüm sonunda iki kişi daha eleme adayı olmuş oldu. Peki 13 Ekim MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı?

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

TV8’in sevilen yarışması MasterChef’te Salı akşamı takım oyununu kırmızılılar kazanmıştı ve iki eleme adayı mavi takımdan çıkmıştı. Bu akşam ise iki takım da döner çeşitlerini başarılı biçimde yapmak için mutfağa girdi. Döner yarışması sonrası kazanan takım kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı ise Emre aldı.

MasterChef 13 Ekim eleme adayı kim, dokunulmazlığı kim kazandı?

ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Lahmacunu çıkaramayan 6 yarışmacı arasında ise bir oyun düzenlendi ve yapılan oyun sonunda eleme adayı tespit edilmiş oldu. Mert potaya giden ilk isim olmuştu. Eleme potasına giden öbür iki isim ise Rabia ve Eren oldu. Dördüncü isim ise yarışmacı Pelin olarak seçildi. Burcu da öbür aday oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.