Maskesiz bindiği minibüste uyarılınca çılgına döndü

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde şehir içi yolcu minibüsüne maskesiz binen bir kadın yolcu, bu duruma itiraz eden ve maske takmasını isteyen yolculara saldırdı. Olay sonrasında yolcular karakolluk oldu. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Corona virüsü önlemleri kapsamında maskesiz sokağa çıkmak pek çok ilde yasaklandı. Yasağın olduğu illerden biri de Kocaeli. Fakat buna karşın bu yasağa uymayanlar da var.


Sözcü’de yer verilen habere göre, onlardan biri bugün Kocaeli’nin İzmit ilçesinde ortalığı birbirine kattı. Gündoğdu Boğazova Caddesi üstünde, öğle saatlerinde yanında çocuğu ile minibüse binen bir kadın yolcu sürücünün tüm uyarılarına karşın maske takmadı. Öbür yolcular da vaziyete tepki göstererek kadın yolcuya ya maskesini takmasını ya da minibüsten inmesini belirtti. Karşılıklı atışmalar devam ederken ortam biran da elektriklendi.

ŞOFÖR ARACI KARAKOLA ÇEKTİ

Tartışmanın büyümesi üstüne maskesiz kadın yolcu, yanındaki çocuğu unutarak öbür müşterilerle tekme tokat kavgaya başladı. 2 kadın yolcuya saldıran maskesiz kadın otobüsteki öbür yolcular tarafından zor zapt edildi. 32 Nolu Şehiriçi Minibüs Hattı’nda meydana gelen olay ardından araç sürücüsü, minibüsü karakolun önüne çekti. Polisler kamera görüntüleriyle beraber işlem başlatacaklarını belirtti. Meydana gelen kavgayla alakalı tarafların ifadesi alındı.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı