Maskesi yok diye ceza kesilen kadın bekçilerle tartışıp ağladı!

Bolu'da, Elif Nihan İ. isimli kadın, maskesiz şekilde köpeğini gezdirdiği sırada bekçiler tarafından durduruldu. Kendisine cezai işlem uygulanacağını anlayınca bekçilere direnen kadın, "Maske takmadığım için ceza yazıyorlar" diyerek ağlarken, olay yerine gelen polis ekipleri 392 TL adli para cezası uyguladı.
Takip et
Maskesi yok diye ceza kesilen kadın bekçilerle tartışıp ağladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün öğle saatlerinde şehrin en işlek caddesi olan İzzet Baysal Caddesi’nde yaşandı.

CEP TELEFONUYLA KAYDETTİ

Maskesiz dışarı çıkmanın yasak olduğu şehirde, caddede görevli bekçiler maskesiz biçimde yanında köpeği ile yürüyen Elif Nihan İ.’yi cezai işlem uygulamak için durdurdu. Kendisinin de memur olduğunu öne süren Elif Nihan İ., bekçilere zorluk çıkardı. Köpeğini veterinere götürmek için dışarı çıktığını belirten Elif Nihan İ., aynı zamanda cep telefonu ile kayda girdi.

KİBAR TAVIRLARA KARŞIN BEKÇİLERE DİRENDİ

Bekçiler, Elif Nihan İ.’den cezai işlem uygulamak için kimliğini istedi. Bu vaziyete da tepki gösteren Elif Nihan İ., bekçilere kimlik göstermeyi reddetti. Bekçiler ise kibarca maskesiz biçimde caddede yürümenin yasak olduğunu, kararın Valilik tarafından alındığını ve bu sebeple cezai işlem uygulamaları gerektiğini belirtti. Elif Nihan İ., bekçilerin kibar tavırlarına karşın kimliğini vermemek için direndi.

POLİS EKİPLERİNİ GÖRÜNCE AĞLADI

Daha sonra polis ekipleri de olay yerine geldi. Polis, bekçilerin işlerini yaptığını ve kendisine cezai işlem uygulanması gerektiğini anlatmaya çalıştı. Elif Nihan İ. kendisine ceza uygulanacağı esnada “Maske takmadığım için ceza yazıyorlar” diye ağlarken, 392 TL adli para cezası uygulandı.

Polis tarafından ceza yazıldığı esnada nedenleri, Valilik kararı ve itiraz hakkı olduğu anlatıldı. Elif Nihan İ. bütün yaşananları kayda alıp sosyal medyada yayınladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.