adplus-dvertising

Maskeli hırsızı kıyafetleri yakalattı

Beyoğlu’nda iki mahalleye dadanan ve çok sayıda evi üzerlerindeki aynı giysilerle soyan maskeli hırsızlardan 1’i, polisin dikkati sayesinde yakalandı. Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği polisleri, hırsızları üstündeki kıyafetlerden tanıdı. Hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Maskeli hırsızı kıyafetleri yakalattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beyoğlu’nda Kasımpaşa ve Haliç bölgesinde farklı zaman dilimlerinde meydana gelen hırsızlık olayları polis ekiplerini alarma geçirdi. Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, hırsızlıkların meydana geldiği adresleri tek tek gezerek, burada geniş çaplı araştırmalarda bulundu.

Maskeli hırsızı kıyafetleri yakalattı

Polis yüzlerce saat güvenlik kamerasını inceledi

Hırsızların soyduğu evlerin çevresinde bulunan işyerlerine ait güvenlik kamerası, yol üstünde bulunan KGYS görüntüleri de dahil olmak üzere yüzlerce saat görüntüleri inceledi. Yapılan araştırmalarda hırsızların gidiş güzergahlarını tespit eden ekipler, şüpheli şahısların son görüldüğü adresler üstünde yoğunlaşarak yakalamak için çalışma yaptı.

Maskeli hırsızı kıyafetleri yakalattı

Beyoğlu polisi kıyafetinden tanıyıp yakaladı

Yapılan araştırmalar neticesi hırsızların aynı giysilerle olayları gerçekleştirdiklerini belirleyen polis, daha önceki meydana gelen olaylardaki fotoğrafları da inceleyince hırsızlardan bir tanesinin emniyette kaydı bulunan Polat.K. adlı şahıs olduğunu tespit etti. Şahsın ikamet adresinde yoğunlaşan ekipler Polat K. adlı hırsızı İstiklal Mahallesi Dede Sokak üstünde yakalayarak gözaltına aldı. Şahsın üstünde bulunan silaha el koyan polis ekipleri, hırsızı polis merkezine götürdü. İşlemlerinin sonrasında şahıs adliyeye sevk edildi.

Maskeli hırsızı kıyafetleri yakalattı

Maskeli hırsızı kıyafetleri yakalattı

Hırsızların binalara giriş çıkışları kamerada

Beyoğlu’nda iki mahalleye dadanan maskeli hırsızların sokakta yürüdükleri ve binaya giriş çıkış anları kameraya yansıdı. Görüntülerde, hırsızların binaları kolaçan edip, daha sonra maskeli bir biçimde hızlı hızlı yürüyerek binalara girip çıktıkları görülüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.