adplus-dvertising

Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu!

Hande Erçel ile yaptığı canlı yayında kafelerde maskesiz oturanlara "Kusura bakmayın ama siz salaksınız" diyen Kerem Bürsin'e Twitter'da tepkiler çığ gibi büyüyor. Binlerce sosyal medya kullanıcısı #haddinibilkerembürsin etiketiyle oyuncuya öfke kustu. Bu olay sonrası Twitter'da Bürsin'e yönelik "haddinibilkerembürsin" etiketiyle paylaşım yapılmaya devam ediliyor.
Takip et
Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Instagram üzerinden canlı yayın yaparak takipçilerinden gelen sorulara yanıt verdi. Maske takmayanlara hakaret eden Bürsin, kısa sürede Twitter’da gündem oldu.

“MASKESİZ KAFEYE GİDENLER SALAK”

Sevilen oyuncu Kerem Bürsin, dizideki partneri Hande Erçel ile sosyal medya hesabından canlı yayın gerçekleştirdi. Bu esnada Bürsin, sözün ‘kafelere gitme’ olayına gelmesiyle tedbirsiz davranan kişilere tüm öfkesini kustu.

Bürsin, öfkesine yenik düşerek birden “Mesaj verebilir miyiz? Bu kafelere gidiyorsunuz ya, maskenizi çıkarıyorsunuz ya, affedersiniz de salaksınız! I am sorry, salaksınız! Ailelerinizi, insanları bir düşünün…” şeklinde çıkış yaptı. Bürsin’in yanında olan partneri Hande Erçel’in uyarısı sonrası “Pardon!” dediği de dikkatlerden kaçmadı.

TEPKİ YAĞIYOR

“Haddinibilkerembürsin” etiketiyle Twitter’da gündem olan oyuncuya binlerce tepki yağıyor. Oyuncu için “Biraz üslubuna dikkat et” ve “Böyle insanlar neden ünlü” yorumu yapıldı.İşte Kerem Bürsin için yapılan bazı yorumlar…

Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu! Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu! Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu! Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu! Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu! Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu! Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu! Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu! Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu! Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu! Maske takmayanlara “Salak” diyen Kerem Bürsin’ TT oldu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.