“Maske” Sinemalara Geri Dönüyor!

The Mask, sinemalara geri dönmeye hazırlanıyor. Bu sefer başrolde bir kadın oyuncu da oynayabilir.

1994 yılında ortalığı kasıp kavuran “Maske” filmi, kadın başrol oyuncusuyla dönebilir. Çizgiromanın yazarı Richardson, kadın başrol fikrine odaklandığını ve yeniden yazmaya başladığını duyurdu.

Jim Carrey’nin efsane oyunculuğuyla o dönem sinemaları kasıp kavuran efsane film The Mask, yıllar sonra izleyicinin karşısına tekrar çıkabilir. Filmden esinlenilerek yaratılan ve başrolünde Jim Carrey’nin bireysel yetenekleriyle ortaya çıkan Maske çizgiromanı, tekrar yazılmaya başlandı. Bu sefer başrolde ise bir kadın var. Konuyla ilgili konuşan Mike Richardson, yeni çizgiroman ile beraber yeni bir filmin de yapılabileceğinin sinyalini verdi.

KADIN OYUNCUNUN KİM OLDUĞU BELLİ

25. yılını deviren Maske serisi, bir kadını başrole alan uyarlamaya hazırlanıyor. Absürt komedi yapabilen ve oyunculuğuyla göz dolduracak bir kadına ihtiyaç duyuluyor. Hatta Mike Richardson bu konu hakkında, başrolde oynayacak kadın oyuncunun bile kafasında hazır olduğunu vurguladı. Bu kadın oyuncuyu ikna edebilmek için çok fazla uğraş vermeleri gerekeceğini söyleyen Richardson, “Önümüzdeki dönemde sinemalarda yeni bir Maske filmi görebilirsiniz” ifadesini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı