adplus-dvertising

Maske Kimsin Sen Şövalye Tahmini Doğru Çıktı! Ender Saraç kaç yaşında, eşi kim?

FOX'ta yayınlanan Maske Kimsin Sen programındaki maskelerin altındaki ünlüler merak ediliyor. Maske Kimsin Sen yarışmasındaki Şövalye maskesini kim canlandırıyor? İşte Ender Saraç mı? sorusunun yanıtı...
Takip et
Maske Kimsin Sen Şövalye Tahmini Doğru Çıktı! Ender Saraç kaç yaşında, eşi kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX’ta yayımlanmaya başlayan, yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, sunuculuğunu Tansel Öngel’in yaptığı, jüride ise Tansel Öngel, Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol’un yer aldığı yarışma programıdır. Peki ama Şövalye maskesinin altından hangi ünlü isim çıktı?

Maske Kimsin Sen Şövalye Tahmini Doğru Çıktı! Ender Saraç kaç yaşında, eşi kim?

Maske Kimsin Sen Şövalye kimdir?

Alican Yücesoy, 1. bölümde Şövalye için “Arda Türkmen” tahmininde bulundu. Eda Ece, ”Hakan Ural”, Melis Sezen, “Ender Saraç” derken, Doğu Demirkol ise “Kutsi” tahmininde bulundu. İzleyiciler şu tahminleri yaptı:

Haluk Levent
Kerem Alışık
Uğur Aslan
Ender Saraç

Şövalye bu hafta açıklandı ve ENDER SARAÇ tahmini doğru çıktı.

25 kiloluk kıyafetle horon oynayan 63 yaşındaki Ender Saraç herkesi kendine hayran bıraktı.

ENDER SARAÇ KİMDİR KAÇ YAŞINDA, KAÇ ÇOCUĞU VAR?

Ender Saraç, 1959 yılında İzmir’de doğmuş olup, Bornova Anadolu Lisesi’ni ve sonra Ege Tıp Fakültesini bitirmiştir. Erzurum ili İspir ilçesi Kırık Nahiyesi ve köylerinde mecburi hizmetini yaptı. Çorlu’da askerliğini Alay Tabibi olarak bitirdikten sonra İzmir’de Aile hekimliği ihtisasını tamamladı.

Maske Kimsin Sen Şövalye Tahmini Doğru Çıktı! Ender Saraç kaç yaşında, eşi kim?

Maske Kimsin Sen Şövalye Tahmini Doğru Çıktı! Ender Saraç kaç yaşında, eşi kim?

1990 Yılından bu yana Ayurveda çalışmaları yapan Ender SARAÇ İzmir’den İstanbul’a geldiği ilk yıllarda Nukhet Duru ile beraber UNİFORM Sağlık ve Estetik Merkezinde çalıştı. Daha sonra Türkiyenin ilk Doğal Tıp ve Estetik Merkezi olan HAY SAĞLIK Merkezini 1994’te kurdu, ve genişleterek bu güne kadar geldi. Ayrıca Türkiye’nin ilk Doğal Arınma Merkezi olan Ulustaki Doğa Arınma Merkezi’ninde kurucularındandır.

Doğal ve Sağlıklı yaşamla ilgili Türkiyenin ilk Türkçe kitabı olan Doğan yayıncılığın’ Ayurveda’ kitabı kısa sürede 14. baskı yaparak uzun süre en çok satan kitaplar arasında yer aldı.

Türkiyede Doğal ve sağlıklı yaşamla ilgili bilincin geliştirilmesi konusunda bahsedilen şirketler ve kitabın dışında çok sayıda Televizyon programı, Yazılı basın Röpörtajı, Seminer, Konferans ve Panellerle oldukça yoğun bir çalışma yapan Ender Saraç Halen bir dönem kurduğu Doğal Tıp Derneği’nin Genel Başkanlığını da yürüttü.

Dr. Ender SARAÇ halen kendi kliniğinde görevine devam etmekte. Günümüzün sanat, politika ve iş dünyasından pek çok tanınmış kişi bu yöntem ile zayıflamakta, koruyucu hekimlik almakta veya hastalıklarına çare bulmaktadırlar.Ayurveda eğitimi ve Aile Hekimliği ihtisası olan Dr. Ender Saraç’ın ayrıca Sağlık Bakanlığından onaylı Akapunktur sertifikasıda bulunmaktadır.

Maske Kimsin Sen Şövalye Tahmini Doğru Çıktı! Ender Saraç kaç yaşında, eşi kim?

20 yılı aşkın bir süredir Vejeteryan olan Ender SARAÇ uzun süredir bazı spiritüel tekniklerin ileri aşamalarınıda uygulamaktadır. Ender SARAÇ’ın 2. kitabı olan Ayurveda Sağlıklı Zayıflama kitabı, 2002 yılında piyasaya çıktı ve kısa sürede 21 baskı yaparak Türkiyenin en çok satan kitapları arasına girdi. Ve 2002 Nisan ayında 4 hafta süreyle Türkiyenin en çok satan kitabı oldu. Ender Saraç aynı zamanda Türkiyenin ilk diplomalı astrologlarından da olup Sağlık ve Astroloji alanında özel çalışmalar yapmaktadır.

Doğal ve Sağlıklı yaşamanın ve Doğal Tıp alanındaki özel çalışmaların yanı sıra Dr. Ender Saraç’ın ayrıca Ruhsal Gelişim Spirütüel Teknikler ve Pozitif Enerji Teknikler üzerine çalışmaları da toplumun yoğun ilgisini çekmektedir.

Ender Saraç aynı zamanda CNN-Türk,TRT-1 ve TRT-int, ATV gibi çeşitli kanallarda düzenli programlarda yapmış ve dönem dönem toplum sağlığını ilgilendiren konularda TV proglamlarına devam etmektedir.Saraç aynı zamanda Vatan gazetesininde yazarlarından olup halen sağlık yazılarına devam etmektedir.Ayrıca Shubuo ile beraber Sağlıklı Yaşam ve Sağlıklı Zayıflama servislerinin içeriklerini de sağlamaktadır.

ENDER SARAÇ’IN EŞİ BENAN SARAÇ KİMDİR?

Benan Kurtuluş 1980 yılında İstanbul’da doğdu.Kolej eğitimini İstanbul’da bitirip üniversite eğitimi için İngiltere ve Amerika’ya gitti. Uluslararası işletme eğitimi aldı.

Maske Kimsin Sen Şövalye Tahmini Doğru Çıktı! Ender Saraç kaç yaşında, eşi kim?

Maske Kimsin Sen Şövalye Tahmini Doğru Çıktı! Ender Saraç kaç yaşında, eşi kim?

Amerika’da uluslararası bir ithalat ihracat firmasında çalıştı. Kolej zamanı babasıyla çalışmaya başlayarak erkenden iş tecrübesi edindi. Türkiye’ye döndüğünde hava taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde çalışmaya devam etti. İşletme, finans, satış-pazarlama ve operasyon gibi çeşitli departmanlarda çalışarak geniş bir iş tecrübesine sahip oldu.

Bilgisayar Sistem Mühendisliği eğitimi aldı. Amerika’ya döneceği sırada Dr. Ender Saraç ile tanışarak Türkiye’de kaldı ve sağlık sektörüne girdi.

Dünyaca ünlü Homeopat Dr. Vangelis Zafirou’dan Alternatif Tıp yöntemi olan Homeopati eğitimini alarak Homeopat oldu.

İstanbul’da Homeopati Derneği’nin kurucuları arasında yer aldı. Alternatif tıp yöntemi olan Su-Jok eğitimini ve Reiki eğitimini Dr. Dilara Trubach’tan aldı.

Transandantal meditasyon, Yoga ve Astroloji eğitimleri aldı.

Ünlü şeflerden mutfak dersleri alarak kendi stilini oluşturdu.

Türkiye’de bir ilk olan sağlıklı fast food mutfak ve işletmesini açarak gıda sektöründe hizmet verdi.

Üniversite yıllarından beri yaptığı tasavvuf üzerine araştırmalarına Hayat Nur Artıran Hanım ile devam etmektedir. Dr. Ender Saraç ile beraber organize ettiği sağlık , meditasyon ve şifa kampları yanı sıra ayrıca kendisi dünyaca ünlü şifacılar ve alanında uzman doktorlarla workshop seminer ve eğitimler organize etmektedir.

Dünyaca ünlü danışman Shaman Durek ‘in Türkiye temsilciliğini yaptı. Kendisinin spiritüel alanda öğrencisi de olarak Türkiye’deki çalışmalarında asistanlığını yaptı.

Ekran önü eğitimi ve oyunculuk dersleri aldı.

Benan Saraç, eşi Dr. Ender Saraç ile beraber işletmeciliğini ve yöneticiliğini yapmaktadır.

Amerika’da dünyaya gelen bir kız ve bir erkek olmak üzere iki evlat sahibidir.

Maske Kimsin Sen Şövalye Tahmini Doğru Çıktı! Ender Saraç kaç yaşında, eşi kim?Maske Kimsin Sen Şövalye Tahmini Doğru Çıktı! Ender Saraç kaç yaşında, eşi kim?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.