Maske Kimsin Sen Kuzgun Hangi Ünlü?

FOX TV’nin yeni bomba programı Maske Kimsin Sen yayınlanan bölümleri ile sosyal medyada fırtına gibi esti. Gündemden düşmeyen programda yer alan maskelerin ardındaki ünlü isimler ise olay oldu. Maske Kimsin Sen programının ünlülerinin kim olduğu sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu. Peki Maske Kimsin Sen Kuzgun kim?
Takip et
Maske Kimsin Sen Kuzgun Hangi Ünlü?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Maske Kimsin Sen adlı yarışma programı 1 Ocak 2022 tarihinde FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yayınlanması ile birlikte ekranlarda fırtınalar estiren Maske Kimsin Sen adlı yapım, sosyal medyanın da en çok konuşulan konularından biri oldu.

Maske Kimsin Sen adlı programda yer alan maskeli ünlülerin kimler olduğu izleyiciler tarafından büyük merak konusu halini almış durumda.

Bazı ünlülerin gerçek kimliklerini henüz bilmesek de internet ve sosyal medya platformları üzerinde maskelerin ardında yer alan ünlülerin kimler olduğu üzerine pek çok tahmin dönüyor.

MASKE KİMSİN SEN JÜRİLERİ KİMLERDİR?

Medyapım’ın üstlendiği, sunuculuğunu Tansel Öngel’in yaptığı, jüride ise Tansel Öngel, Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol’un yer aldığı yarışma programıdır.

MASKE KİMSİN SEN KUZGUN KİM ÇIKTI, HANGİ ÜNLÜ ÇIKTI?

Maske Kimsin Sen programında Kuzgun karakteri ile izleyici karşısına çıkan maskenin altında hangi ünlü ismin olduğu henüz açıklanmadı. Ancak programın takipçileri Kuzgun maskesinin altında kim olduğu üzerine tahmin yapmaya başladılar. Jüri üyeleri Kuzgun maskesinin altındaki ünlü ismin Kubilay Aka olduğunu düşünüyor.

Maske Kimsin Sen Kuzgun Hangi Ünlü?

Fakat ipuçlarına bakınca ARAS BULUT İYNEMLİ daha yakın bir tahmin.

Maske Kimsin Sen Kuzgun Hangi Ünlü?

Çünkü Kuzgun bu haftaki ipucunda şarkı söylemek hayatının vazgeçilmezi olduğunu söyledi ve Aras Bulut İynemli aslında şarkıcılık da yapan bir oyuncu.

Bir dönem hafıza kaybettiğini söyleyen Kuzgun kafa karıştırdı. Aras Bulut İynemli oynadığı 7. koğuş filminde böyle bir rol ouynamıştı.

İpuçlarında kırmızı balık da Çukur dizisinden bir kesit.

Henüz Kuzgun maskesini çıkartmadı. Haliyle kim olduğu henüz bilinmiyor.

Gerçek ortaya çıkınca habere eklenecek.

Maskenin altındaki ünlüler isimleri şöyle:

Gözcü (Ümit Karan)
Gladyatör (Hazer Amani)
Ağaç (Derya Baykal)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.