Marvel Başkanına Göre Endgame’in En Duygusal Sahnesi

Halihazırda dünya tarihinin en çok hasılat yapan filmi olma başarısını elinde tutan Avengers: Endgame, içerisinde pek çok duygusal sahne de bulunduruyordu. Marvel Başkanı Kevin Feige, kendisine göre filmin en duygusal sahnesini açıkladı.

Hem bu yıla, hem Marvel sinema evrenine hem de dünya sinema tarihine damgasını vuran Avengers: Endgame, harika savaş ve aksiyon sahneleriyle doluydu. Öte yandan filmin duygusal anları da vardı. Hele ki, iyi bir Marvel hayranının tahmin edebileceği üzere Tony Stark’ın (Ironman) ölüm sahnesi filmin en duygusal anıydı.

Marvel Başkanı Kevin Feige kendisine sorulan bir soru üzerine Avengers: Endgame’in en duygusal sahnesini açıkladı. Kevin Feige Marvel Sinematik Evreni’nin başındaki isim ve filmin en duygusal anının hangisi olduğu konusunda hayranlarla aynı fikre sahip değil. Kevin Feige’e göre filmin en duygusal sahnesi, tüm karakterlerin bir araya geldiği büyük savaş sahnesiydi.

Marvel Başkanı Kevin Feige kendisine sorulan soruya şu yanıtı verdi:

“Aslında bahsedeceğim sahne bir yeşil ekrandan başlayarak, aktörlerin mücadelesini konu alıyor. Bu sahne, pek çok karakterin ölümüne kıyasla beni çok daha derinden etkiledi. Bir noktada onların ölmediklerini biliyorum, oyuncular ölmedi ve bunlar gerçek değil. Ancak Avengers: Endgame’de hepsinin geri dönüp savaşa katıldığı sahne benim için çok daha büyük bir anlam ifade ediyor. Çünkü yıllarca  tüm bu oyuncuları tanıttık, tüm bu karakterlerin filmlerini yaptık. Bu, beni birkaç kez yaraladı ve oldukça derinden etkiledi.”

Marvel Başkanına Göre Endgame’in En Duygusal Sahnesi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı