Marvel’s Spider-Man: Miles Morales hatası görenleri şaşırttı

Insomniac Games tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz hafta çıkış yapan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, birçok oyuncu tarafından oynanıyor. Şu ana kadar alınan çoğu geri dönüşler olumlu yöndeyken ve göze çarpan büyük hatalar yokken bir PlayStation 5 kullanıcısının paylaştığı video, oyunla ilgili komik bir hatayı ortaya çıkardı.

rob_sheridan isimli Twitter kullanıcısının paylaştığı videoda, oyundaki kahramanın bir tuğlaya dönüştüğünü görüyoruz. Bir örümcek ısırığıyla örümcek güçlerine sahip olan Spider-Man, bu senaryoda ise bir duvara çarptığında tuğlaya dönüşüyor.

“#MilesMoralesPS5’İm çok enteresan bir hata verdi. Bir duvara çarptım ve sonra… Spider-Brick’e (Tuğla-Örümcek) dönüştüm. Spider-Brick olarak bir kavgaya girmek istediğimde ise tuğla beyaz bir küpe dönüştü sonra da oyun çöktü. Şimdi yine sıkıcı Spider-Man olarak oynuyorum. Bana yaşattıkların için teşekkürler Spider-Brick.”

Hayatını bir tuğla olarak idam ettirmekte sorun görmeden oyunu oynamaya devam eden kullanıcı, bir dövüş içine girdiğinde tuğla beyaz bir tuğlaya dönüşerek oyunun çökmesine sebebiyet veriyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı