Marvel Sevilen Seriyi Tekrar Çekecek!

Marvel Studios, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Comic-Con'da sürprizi patlattı. Bir zamanların efsane serisi Blade'in yeniden çekileceği duyuruldu.

Marvel Studios, geçtiğimiz Cumartesi günü San Diego Comic-Con’daki sunumunda birçok yeni müjde verdi. Ancak panelin en büyük sürprizi hiç şüphesiz Blade serisinin yeniden başlayacağı haberiydi. Alita: Savaş Meleği filminin yıldız oyuncusu Mahershala Ali, Blade rolüyle efsane filmi yeniden canlandıracak. Wesley Snipes’ın Blade üçlemesinden 15 yıl sonra bu haber hayranları sevindirdi. Wesley Snipes’den de film hakkında bir açıklama geldi.


Snipes, yıllar boyu Blade filminin tekrar çekilmesi ve başrolünde olmayı ne kadar istediğini açıklamış olsa da, Mahershala Ali’nin bu rolü üstlenmesini tamamen desteklediğini açıkladı. Snipes, konuşmasında Marvel evreninin yaratıcısı Stan Lee’yi saygıyla anarken, Mahershala Ali’ye övgüler yağdırdı. Kendisinin Blade rolünde olması gerektiğini söyleyen hayranlarına da teşekkürlerini iletti.

WESLEY SNİPES’İN BAŞKA BİR ROLÜ OLABİLİR

Marvel’in Blade rolünde oynayacak oyuncuyu belirlemesi, Wesley Snipes’in Blade serisinden tamamen çıktığı anlamına gelmiyor. Zira panelde birçok hayran, Wesley’in de filmde bir rolü olması gerektiğini ve eski 3 filme selam gönderilmesi açısından bunun çok güzel olacağını haykırdı. Marvel’in bunu yapıp yapmayacağını zaman gösterecek ancak, ne olursa olsun Blade serisinin tekrar çekilecek olması şimdiden büyük bir beklenti oluşturdu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı