Martrix Dördüncü Filmiyle Sinemalara Geri Geliyor!

Matrix serisi, dördüncü devam filmiyle sinemalara geri dönmeye hazırlanıyor. Son günlerin popüler ismi Keanu Reeves yine filmin başrolünde olacak. Matrix 4 çıkış tarihi ise henüz belli değil.

Martrix Dördüncü Filmiyle Sinemalara Geri Geliyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Wachowski kardeşlerin imzasıyla sinemaları kasıp kavuran Matrix serisi, dördüncü filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Warner Bros, yaptığı açıklamayda Matrix’in dördüncü filmini sinemaseverlere duyurdu.

OYUNCULARI NETLEŞMEYE BAŞLADI

Önceki filmlerde başrolde Morpheus karakterine hayat veren Keanu Reeves yine aynı rolle karşımıza çıkacak. Öte yandan Trinity karakterini de yine Carrie-Anne Moss canlandıracak. Üçlemenin bir diğer başrol oyuncusu olan Laurence Fishbourne’ün dördüncü filmin kadrosunda olup olmayacağı henüz kesinleşmedi. İddialara göre Morpheus karakterini dördüncü filmde daha genç bir oyuncu oynayabilir.

EFSANE SERİ DEVAM EDECEK

İnsanların makineler tarafından sanal bir gerçekliğin içerisine hapsedildiği efsane serinin dördüncü filmi devam filmi mi olacak, yoksa yeni bir hikayenin başlangıcı mı olacak merak konusu. Yapılan açıklamada sadece, “Film Matrix evreninde geçecek. Tek söyleyebileceğimiz bu” ifadelerine yer verildi.

Martrix Dördüncü Filmiyle Sinemalara Geri Geliyor!

Carrie-Anne Moss ve Keanu Reeves

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.