Martı Scooter kiralama fiyatı 2020 ne kadar? Martı Elektrikli Scooter dakikası kaç TL?

Martı elektrikli scooter kiralama uygulaması son dönemin en popüler girişimlerinden biri haline geldi. Ünlüler dahil pek çok kişinin kullandığı uygulamada kiralama fiyatları merak ediyor. Peki Martı scooter güncel kiralama fiyatları nedir? Dakikası kaç TL? Detaylar haberimizde…

Martı Scooter son dönemde oldukça kullanılan ve hayatımızı kolaylaştıran bir uygulama haline geldi. Bu uygulamayı cep telefonunuza indiriyor ve haritadan size en yakın scooterı seçip cep telefonunuza gelen kodu okutarak kullanmaya başlıyorsunuz. Trafikten kaçmak isteyenlerin ilk tercihi olan martı,kısa mesafelerde hayat kurtarıyor.Martı Scooter kiralama fiyatı 2020 ne kadar? Martı Elektrikli Scooter dakikası kaç TL?

MARTI SCOOTER KİRALAMA FİYATI NE KADAR?

Uygulamada ilk fiyat belirlemesi yolculuğa başlamak için 3 TL ve 1 dakika için 0,75 TL’ydi.Yapılan fiyat değişikliği ile birlikte Martı’nın başlangıç ücreti 1,99 TL oldu. Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor.

Yapılan düzenlemenin ardından 10 dakikalık Martı yolculuğu 7,89 TL oldu. Geçmiş fiyat politikasına kıyasla 10 dakikalık Martı yolculuğu 10,5 TL’den 7,89 TL’ye düşmüş oldu.

Martı Scooter kiralama fiyatı 2020 ne kadar? Martı Elektrikli Scooter dakikası kaç TL?

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı