Marmaris’te sıcaklık 34 derece

Muğla’nın Marmaris ilçesinde ekim ayında güneşli havayı fırsat bilen yabancı turistler ve vatandaşlar, serinlemek için gittikleri plaj ve otellerin havuz başarında renkli görüntüler oluşturdu.

Marmaris’te ekim ayının ortasında yazdan kalma günler yaşanıyor.

Marmaris’te sıcaklık 34 derece

Caddelere konumlandırılmış elektronik termometrenin 34, deniz suyu sıcaklığının ise 17 derece olarak ölçüldüğü ilçe merkezinde, turistleri ve vatandaşlar denize girdi.

Marmaris’te sıcaklık 34 derece

Plajlar ile otellerin havuz başlarında renkli görüntüler oluştu.

Marmaris’te sıcaklık 34 derece

Atatürk Caddesi’nden Turban mevkiine kadar uzanan 6 kilometrelik mavi bayraklı ücretli ve halk plajında öğle saatlerinden itibaren yoğunluk yaşanmaya başladı.

Marmaris’te sıcaklık 34 derece

Kimileri uzandıkları şezlonglarında güneşlenerek bronzlaşmaya çalışırken, kimileri ize kitap okuyup denizden gelen esintiyle serinlemeye çalıştı. Plajda yürüyenler ve denizde oyunlar oynayıp yüzenler güzel havanın tadını çıkardı.

Marmaris’te sıcaklık 34 derece

Otellerin havuz başlarında da plajları aratmayan kalabalıklar oluştu. Çoğunluğu İngiliz turistler, havuz başlarında çocuklarıyla birlikte güneşlendi.

Marmaris’te sıcaklık 34 derece

İki yıl önce emekli olduktan sonra İstanbul’dan gelip Marmaris’e yerleşen Çetin ve Leyla Timur çifti, ilçenin havasının çok güzel olduğunu, neredeyse her gün halk plajına gelerek deniz ve güneşin keyfini çıkardıklarını söyledi.

Marmaris’te sıcaklık 34 dereceMarmaris’te sıcaklık 34 dereceMarmaris’te sıcaklık 34 dereceMarmaris’te sıcaklık 34 dereceMarmaris’te sıcaklık 34 dereceMarmaris’te sıcaklık 34 derece

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı