Marmaris’te, Aynı Bölgede, Dört Gün İçinde Üçüncü Yangın

Marmaris’te yerleşim yerlerine oldukça yakın bir bölgede yine yangın çıktı. Yangının aynı bölgede son 4 gün içinde çıkan üçüncü yangın olması akıllara soru işaretleri getirdi.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde yine aynı bölgede yangın çıktı. Yangına havadan ve karadan çok sayıda ekip müdahale etti. Yangının söndürülmesiyle birlikte akıllara çok sayıda soru geldi.

Beldibi Mahallesi’ndeki ormanlık alanda halen sebebi bilinmeyen bir nedenle yine yangın çıktı. Yerleşim yerlerine oldukça yakın olan bölgede, Orman bölge Müdürlüğüne ait helikopterler yangını söndürmek için çalıştı. Öte yandan yangın söndürme çalışmasına itfaiye ve çok sayıda orman işçisi de katıldı.

ŞÜPHELER ÜZERİNE SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yangınların dikkat çeken kısmı ise son dört gün içerisinde, hep aynı bölgede ve hep aynı saatlerde üçüncü kez yangın çıkması oldu. Marmaris Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro Amirliği, şüphe uyandıran yangınlarla ilgili olarak soruşturma başlattı. Bölgedeki güvenlik kameraları incelemeye alındı. Polis ekipleri, çevre sakinleriyle birebir görüşmeler gerçekleştirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı