Marmaris Barlar Sokağı’nda Kapsamlı Polis Denetimi

Muğla’nın Marmaris İlçesindeki Barlar Sokağı’nda dün gece kapsamlı bir denetim yapıldı. 250 polis ve iki eğitimli köpek gece boyu denetimde bulundu.

Marmaris’te Barlar Sokağı olarak bilinen ve 300 metre uzunluğuyla oldukça ünlü olan yerde, yan yana dizilmiş 90 adet eğlence mekanı bulunuyor. Polis güçleri, dün gece bu sokağın giriş ve çıkış kısımlarında denetim noktaları oluşturarak kimlik kontrolü yaptı. Öte yandan çok sayıda mekanda da kimlik kontrolü ve alkol denetimi yapıldı.

7 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Narkotik köpekleri Maço ve Oscar da gece boyu mekanlarda uyuşturucu madde araması gerçekleştirdi. Denetimlerde 2 bin 350 kişinin kimliklerinin kontrol edildiği tespit edildi. Hakkında yakalama kararı bulunan 7 şahıs ise gözaltına alındı.

Marmaris Barlar Sokağı’nda Kapsamlı Polis Denetimi

Öte yandan denetimlerde, 350 şişe sahte içki, 2 ruhsatsız tabanca, 15 gram esrar, 30 adet uyuşturucu hap bulundu. 90 işletmenin de ruhsatları tek tek kontrol edildi ve 6 mekan için idari işlem gerçekleştirildi. Sokak çevresine park edilmiş 222 aracın kontrolü yapıldı ve hakkında haciz ve yakalama kararı bulunan 7 araba çekicilerle çekildi.

Marmaris Barlar Sokağı’nda Kapsamlı Polis Denetimi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı