Marmara Denizi’nde Kaybolan Gençler 5 Saat Sonra Kurtarıldı

Yalova’da şişme botla denize giren 2 kişi rüzgarın ve akıntının etkisi ile denizde mahsur kaldı. Mahsur kalan gençler 5 saatin sonunda kurtarıldı
Takip et
Marmara Denizi’nde Kaybolan Gençler 5 Saat Sonra Kurtarıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Serinlemek için denize giren K.B. ve T. G. denizde mahsur kaldı. Yalova’nın Fıstıklı Köyü’nde botla denize giren iki genç kısa süre sonra gözlerden uzaklaştı. Durumu fark eden sahildeki vatandaşlar jandarmaya haber verdiler.

Akıntının ve rüzgarın etkisi ile kaybolan gençler Sahil Güvenlik Ekipleri tarafından aranmaya başlandı. Olay o güzergahta deniz otobüsü seferini yapan ekiplere de bildirildi. Gözlerden kaybolan ve uzun süre aranan gençler Güzelyalı Yenikapı seferini yapan feribot tarafından fark edilip sahil güvenlik ekiplerine haber verildi.

GENÇLERE SEFER YAPAN DENİZ OTOBÜSÜ KURTARDI

5 saat denizde sürüklenen gençlerin yerinin belirlenmesinin ardından sahil güvenlik ekipleri gençlerin zarar görmesini engellemek için Piyalepaşa Deniz Otobüsü personellerinden 2 genci kurtarmasını istedi. Gençleri ulaşan deniz otobüsü denizdeki gençlerin  şişme botunu çekerek kurtardı. Kurtarılan gençler ailelerine teslim edildi.

Marmara Denizi’nde Kaybolan Gençler 5 Saat Sonra Kurtarıldı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.