Marmara Bölgesi İçin Kar Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan raporda, Marmara Bölgesi'nde kar ve yağmur yağışının gün içinde etkili olması bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 3 Aralık hava durumu raporunu yayınladı. Meteoroloji tarafından yapılan son tahminlerde, Marmara Bölgesi’nde kar ve yağmurun gün içinde etkili olması beklenirken, poyrazın şiddetinin de 50 kilometreye kadar çıkması ön görülüyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelerde; Ülkenin kuzeybatı kesimlerinin parçalı, zamanla çok bulutu, öğle saatlerinden sonra Marmara’nın kuzeyi, Düzce, Zonguldak ve Bartın çevrelerinin, akşam saatlerinden sonra ise Marmara, Batı Karadeniz, İzmir, Manisa, Kütahya, Eskişehir, Samsun ve Ordu çevrelerinin yağışlı, diğer yerlerin parçalı bulutlu geçeceği ön görülüyor. Yağışların genel olarak yağmur ve sağanak olması beklenirken, akşam saatlerinden sonra ise Trakya, Marmara’nın güneydoğusu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri ile Kütahya ve Eskişehir çevrelerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması tahmin ediliyor.

Öte yandan, iç ve doğu kesimlerde de bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı