adplus-dvertising

Marlon Brando’nun Michael Jackson Hakkındaki Olay Sözleri

Michael Jackson hakkındaki, çocuklara cinsel istismar soruşturmasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Marlon Brando’nun popun kralı hakkında verdiği ifade ortaya çıktı.
Takip et
Marlon Brando’nun Michael Jackson Hakkındaki Olay Sözleri
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir dönemin şüphesiz en iyi oyuncularından birisi olan Marlon Brando’nun, popun kralı Michael Jackson hakkındaki ifadesi ortaya çıktı. Michael Jackson’ın çocuklara cinsel istismarı hakkındaki soruşturma kapsamında ifadesi alınan Brando’nun, “Çocuklarla bir şeyler yapmış olabileceği sonucunu çıkardım” dediği ortaya çıktı.

Michael Jackson’ın 1990’lı yıllarda yakınlık yaşadığı çocukların cinsel taciz iddialarını tekrar gündeme getiren Leaving Neverland (Neverland’i Terk Etmek) adlı 4 saatlik belgesel, popun kralı hakkındaki cinsel istismar iddialarını yeniden tartışmaya açmıştı.

“EŞCİNSEL SANDIM”

İfadeye göre, Marlon Brando ve Michael Jackson bir akşam yemeğinde bir araya geldi ve sohbet ettiler. Marlon Brando bu yemekte yaşadıklarını ifadesinde şöyle anlattı: “İlk başta eşcinsel sandım fakat daha sonra çocuklarla bir şeyler yapmış olabileceği sonucunu çıkardım. İnsan duygularından ve nereden kaynaklandıklarından bahsediyorduk. Davranış şekilleri 35 yaşındaki bir erkek için çok tuhaftı. Benden ısrarla küfürlü konuşmamamı istiyordu.”

BRANDO’NUN SORULARI JACKSON’I AĞLATMIŞ

Yemekteki sohbette Marlon Brando, Michael Jackson’a bakir olup olmadığını da sormuş. Brando’nun ifadesine göre Jackson bu soruya gülüp geçmiş. Bu sohbet sırasında Michael Jackson sürekli mızmız ve mahcup davranışlar sergilemiş. Sohbete devam ettiklerini anlatan Brando’nun ifadesi şöyle devam ediyor: “Mastürbasyon yapıp yapmadığını sordum. Yine güldü ve bakışlarını kaçırdı. Daha sonra 35 yaşındaki böylesine popüler bir erkeğin ilişki yaşamadığını anladım. Kimlerle arkadaşlık kurduğunu sordum. Kendi yaşımda kimseyi tanımıyorum dedi. Kendi yaşımdakilerden hoşlanmıyorum dedi ve ağlamaya başladı. Onu elimden geldiğince sakinleştirmeye çalıştım.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.