Market Sapığından Şok Savunma: Cinsel İçerikli Filmden Etkilendim!

Kocaeli'de eşi ile alışveriş yapan kadının arkasında mastürbasyon yapan sapık yakalandı. Suçunu itiraf eden sapık izlediği cinsel içerikli filmden etkilendiğini söyledi.

Kocaeli’deki market sapığı yakalandı. Akıllara durgunluk veren olay dün Başiskele’deki bir AVM’de yaşandı. Eşi ile alışverişe giden bir kadın, kocasından ayrılarak farklı bir rafın önüne gitti. Bir süre sonra tişörtünün arkasında bir ıslaklık hisseden kadın eşinin yanına giderek durumu anlattı. İkili hemen güvenlik odasına giderek kamera görüntülerini izledi.


Kocası ile birlikte iğrençliği gören kadın sinir krizi geçirdi. Alışveriş yaptığı sırada arkasına yaklaşan bir erkek mastürbasyon yaparak talihsiz kadını taciz ettiği görüldü. Çift karakola gidip şikayetçi olunca polis ekipleri operasyon başlattı. Kısa sürede kimliği tespit edilen sapık yeniden aynı AVM’ye, üstelik de aynı kıyafetle gelince yakalandı. Bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak çalışan sapık tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BAŞKA MAĞDURLAR DA OLABİLİR

İlk ifadesinde suçunu kabul eden sapığın savunması ise pes dedirten cinstendi. İzlediği cinsel içerikli bir filmden etkilendiğini, tacizi bu nedenle yaptığını söyleyen sapığın sözleri polisi bile şaşkına çevirdi. Mağdur kadının tişörtüne incelenmek üzere el konulurken polisin geniş çaplı soruşturma başlattığı ve başka mağdurların da olabileceği öğrenildi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı