adplus-dvertising

Maraşlı yeni bölüm fragmanı izle

Maraşlı 15. bölüm fragmanı yayımlandı. ATV’nin beğeni ile izlenen aksiyon dizisi Maraşlı, 15. Yeni bölümü ile 26 Nisan Pazartesi günü izleyici karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz bölümde Maraşlı, Behram’ı yakalamak için büyük bir operasyon düzenlemişti. Maraşlı ve Mahur arasında meydana gelen romantik dakikalarsa bölümün en sevilen sahnelerinden oldu.
Takip et
Maraşlı yeni bölüm fragmanı izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV’nin sevile yapımlarından olan Maraşlı dizisinin başrollerinde Mahur karakteri ile Alina Boz ve Maraşlı rolü ile Burak Deniz yer alıyor. Aksiyon dolu dizinin yapımcılığını ise TIMS&B Productions üstleniyor. Yeni bölümde Maraşlı, Mahur’un abisini korumaya çalışırken yaralanıyor ve komaya giriyor. Mahur ise Maraşlı’nın yaşamını kurtarabilecek mi? Maraşlı dizisi, 26 Nisan Pazartesi günü, 15. Yeni bölümü ile ATV’de!

MARAŞLI YENİ BÖLÜMDE NE OLUYOR?

Polis sirenlerini duyan Necati, kendisini de kasıtlı olarak yaralar ve saldırıya uğramış gibi davranır.

Ağır yaralanan Maraşlı hastaneye kaldırılır. Maraşlı, ölüm ve hayat arasında savaş verecektir.

Maraşlı yeni bölüm fragmanı izle

Mahur ve ailesi gözaltına alınır. Türellerin evi ve Mahur’un stüdyosu polisler tarafından didik didik aranır. Bütün Türkiye bu haberle çalkalanır. Mahur, Firuzan ve Dilşat serbest kalırken Aziz ile İlhan cezaevine gönderilir. Baba oğul hapishanede zor zamanlar geçirir. İlhan’a ise pusu kurulur. İlhan yaşamını kurtarmayı başarabilecek midir?

Maraşlı yeni bölüm fragmanı izle

Mahur, Maraşlı’nın komada olduğunu öğrenir ve soluğu hastanede alır. Maraşlı’nın başında beklemeye başlar.

Necati ve Savaş senelerdir hayalini kurdukları babalarına sürülen lekenin intikamını aldıklarını düşünürler. Geriye, istihbarat için çalıştığından emin oldukları Maraşlı’nın ölümü kalmıştır. İki kardeş Maraşlı’nın ölüm emrini verir.

Bu defa Mahur, Maraşlı’nın yaşamını kurtarabilecek midir?

MARAŞLI 14. BÖLÜMDE NE OLDU?

Abisi İlhan’ın yaptıklarını öğrenen Mahur, ailesinin bulaştığı bir kirli işi daha öğrenir. Başlarına gelenlerden sonra endişeye kapılan Aziz ise ailesiyle beraber yeni bir yaşam kurmak için yurtdışına kaçma kararı alır. Necati’nin ise başka planları vardır. Necati, Aziz ve ailesinin kaçmasına izin verecek midir?

İyice köşeye sıkışan Behram son sevkiyatını yapıp ülkeden kaçmayı planlar. Hilal ise Maraşlı’ya; Behram’ın yakalanması gerektiğini söyler. Behram’ın peşine düşen Maraşlı, onu yakalamak için büyük bir operasyon düzenler. Maraşlı Behram’a nasıl engel olacaktır?

Maraşlı yeni bölüm fragmanı izle

Mahur, yurtdışına gitmeden önce Maraşlı’yla görüşmek ister. Şuana dek yaşamadıkları kadar romantik bir akşam geçiren Maraşlı ve Mahur birbirlerine aşklarını itiraf ederler. Mahur, Maraşlı’yı geride bırakarak ailesiyle kaçabilecek midir? Mahur, Maraşlı’ya yurtdışına kaçma planını açıklayabilecek midir?

Maraşlı, Mahur’u görmek için gittiği evde Necati’yle karşılaşır ve restleşmeye başlarlar. Necati restleşmede çok büyük bir itirafta bulunur. Duydukları karşısında öfkelenen ve yaşanılanların intikamını almaya kararlı Maraşlı, silahını çıkartır. Büyük yüzleşme kanlı bitecektir!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.