Maraşlı dizisinin konusu ne? Maraşlı dizi müzikleri!

Maraşlı dizisinin konusu ve dizi müzikleri ilgiyle araştırılıyor. ATV’nin yeni dizisi fragmanlarıyla izleyici tarafından merak ediliyor. Peki ama Maraşlı dizisinin konusu ne? İşte Maraşlı dizi müzikleri…
Takip et
Maraşlı dizisinin konusu ne? Maraşlı dizi müzikleri!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

atv’nin iddialı yapımlarından olan, yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” görkemli oyuncu kadrosu, ezber bozan hikayesiyle 11 Ocak Pazartesi günü izleyiciyle buluşuyor. Peki ama Maraşlı dizisinin konusu ve müzikleri neler?

Maraşlı dizisinin konusu ne?

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan Maraşlı; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün istemeden büyük bir olayla karşılaşan Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alıyor.

Maraşlı dizi müzikleri

Maraşlı dizisinin duygusal müziklerinin yanında dizide çalan rap müzikler de dikkat çekmektedir. Maraşlı dizisinin müzikleri arasında Sagopa Kajmer ve Faruk Sabancı’nın Bu Sen Değilsin şarkısı yer almaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.