Maraşlı dizisi 3.bölüm fragmanı izle! Maraşlı 3. yeni bölümde neler olacak?

Yeni yayın hayatına başlayan Maraşlı dizisinin 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Maraşlı 3. Bölümde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar..
Takip et
Maraşlı dizisi 3.bölüm fragmanı izle! Maraşlı 3. yeni bölümde neler olacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Maraşlı, kızını saldırıda bu hale getirenlerin Türel ailesinden biri olduğuna emindir. Maraşlı için ailenin her bireyi şüphelidir. Bu nedenle hem düşmanını bulmak hem de Mahur’u korumak için koruma görevine geri döner. Maraşlı’nın, Türel ailesini tanımak için bir planı vardır.

Mahur’un suikast girişimden haberi yoktur. Savaş’ın hala onun peşinde olduğundan habersiz olan Mahur, Maraşlı’nın dönüşüne karşı çıkar. Mahur’un bir planı vardır. Maraşlı’yı bıktırarak görevi kendi rızası ile bıraktırmaya çalışır. Bir yandan da ailesindeki düşmanı öğrenmek için her türlü yolu dener.

Savaş; Aziz Bey’e, istediği fotoğrafların 24 saat içinde kendisine verilmemesi halinde Mahur’un öldürüleceğini söyler. Maraşlı, Savaş ve Aziz’in büyük buluşmasında yaşananlar herkesi şoke edecektir.

MARAŞLI 3.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Maraşlı 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Maraşlı 3. bölümde Savaş hapisten çıkacak, çıktığında da Mahur’un peşine düşecek. Maraşlı, bir yandan saldırıya uğrayan kızının intikamını almak için çabalarken bir yandan da Mahur’u kurtarmaya çalışıyor.

MARAŞLI 3. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.