adplus-dvertising

Maraşlı 14. bölüm canlı izle

19 Nisan 2021, 19:38 tarihinde eklendi
ATV ekranlarında her Pazartesi günü yayınlanan Maraşlı dizisinde 14. bölümde işler karışıyor. Necati ile Maraşlı artık restleşmeye başlamıştır. Ancak Necati hata yapar ve Marşlı için ipucu sayılabilecek bilgileri açıklar. Mahur ile Maraşlı'nın aşkı ne olacak? dizinin son bölümünü sitemizden izleyebileceğiniz gibi oyuncu kadrosu ve konusuna da ulaşabilirsiniz. Maraşlı yeni bölüm izle.
Takip et
Maraşlı 14. bölüm canlı izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Celal, Mahur’u görmek için gittiği evde Necati ile karşılaşır ve restleşmeye başlarlar. Necati restleşmede çok büyük bir itirafta bulunur. Duydukları karşısında öfkelenen ve yaşanılanların intikamını almaya kararlı Celal, silahını çıkartır. İşte şoke eden son fragman…

Maraşlı 14. bölüm canlı izle

Maraşlı 14. bölüm özeti, heyecanla bekleniyor. Mahur, yurtdışına gitmeden önce Celal ile görüşmek ister. Şimdiye dek yaşamadıkları kadar romantik bir akşam geçiren Celal ve Mahur birbirlerine aşklarını itiraf ederler. Mahur, Celal’i geride bırakarak ailesiyle kaçabilecek midir? Mahur, Celal’e yurt dışına kaçma planını açıklayabilecek midir?

MARAŞLI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, NEDEN BAŞLAMADI?

Maraşlı normalde her hafta Pazartesi günleri saat 20:00 ‘da başlıyordu. Fakat Ramazan ayında ATV’de “Nihat Hatipoğlu ile İftar” programı olduğundan dolayı dizi 15 dakika geç başlayacak. Yani dizi 20:15 ‘de yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizi final yapmadı veya bitmedi. Sadece 15 dakika geç başlayacaktır.

Maraşlı 14. bölüm canlı izle

MARAŞLI NEDEN GEÇ BAŞLIYOR?

Ramazan ayına özel ATV’de her gün 19:30 ile 20:15 arasında “Nihat Hatipoğlu ile İftar” programı olacak. Bundan dolayı Maraşlı dizisi 15 dakika geç başlayacaktır. Kısacası dizinin yeni bölümü 19 Nisan Pazartesi bugün saat 20:15 geçe başlıyor.

MARAŞLI DİZİSİ FİNAL Mİ YAPACAK?

Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu ve hikayesiyle ilgi toplamasına rağmen, rekabet ettiği dizilerin baskın gelmesinden midir yoksa izleyenlerinin heyecanını yeni bölümlere taşıyamamasından mıdır bilinmez istediği reytingleri bölümler ilerledikçe alamadı. Düşük izlenme oranlarıyla ipin ucunda giden Maraşlı dizisi için final gözüktü. Bu sezonu tamamlayacak olan Maraşlı dizisi tek sezon yayınlanan bir dizi olarak dizi tarihinde yerini alacak.

MARAŞLI DİZİSİNİN FİNALİ NE ZAMAN?

Gelen haberlere göre Maraşlı dizisinin ikinci sezonu çekilmeyecek. Çünkü rakipleriyle baş etmesi oldukça güç bir hale geldi. Maraşlı dizisinin yaz sezonu bitmeden önce final yapması bekleniyor.

ATV kanalı yakın zamanda Hercai ve Akıncı dizilerinin de finalini yaptırmıştı.

MARAŞLI CANLI İZLE

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.