Manuş Baba’dan Salça Ekmek İtirafı

Elazığ’ın meşhur ”Salçalı Köfte”si adına düzenlenen festivalde sahneye çıkan Manuş Baba, sahneden olduğu süre boyunca sevenlerini coşturdu. Konser bitiminde salçalı ekmeği çok sevdiğini ve çocukluktan gelen bir alışkanlık olduğunu söyledi.

Manuş Baba olarak bilinen ünlü şarkıcı Mustafa Özkan, Elazığ Valiliği meydanında düzenlenen, Geleneksel Salçalı Köfte Festivali’nde sevenleriyle buluştu. 1,5 saat boyunca sahnede kalan ünlü şarkıcı sevenlerini coşturdu. Fesvtivalin son gününde sahne alan Manuş Baba, Elazığ halkına unutulmayacak bir gece yaşattı.

MANUŞ BABA’DAN SALÇALI EKMEK İTİRAFI

1,5 saat boyunca sahnede kalan ve hayranlarını coşturan Manuş Baba’dan bir de itiraf geldi. Çocukluğundan gelen bir alışkanlığını hala devam ettirdiğini söyleyen Manuş Baba, bu alışkanlığının salçalı ekmek yemek olduğunu söyledi. Hayranlarının da alkışlayarak onayladıkları alışkanlığı sürekli yaptığını ve bundan vazgeçemediğini söyleyen Manuş Baba, 1,5 saatin ardından sahneden ayrıldı.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da festivalle alakalı açıklamalarda bulundu. Şerifoğulları, şehrin değerlerinin tanıtılmasında bu tür festivallerin çok önemli olduğunu söyledi. Türkiye’nin en genç belediye başkanı olduğunu söyleyen Şerifoğulları, Elazığa bu tür hizmetleri getirmeye devam edeceklerini söyleyerek sözlerini noktaladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı