adplus-dvertising

Mansur Yavaş: Makam Araçlarının Plakalarını Yayınlayacağız

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur yavaş Fox TV'de katıldığı 'Çalar Saat' adlı programda İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu.
Takip et
Mansur Yavaş: Makam Araçlarının Plakalarını Yayınlayacağız
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mansur Yavaş programda İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtladı. Ankara için yaptıklarını ve yapacaklarına değinen Yavaş öğrencilerin sıkıntılarına değindi ve çözümler getirdiklerini açıkladı. Ankara genelinde geçen programda en çok dikkat çeken konu ise belediyedeki araçların plakasını ve kullanıcısını internetten yayınlanacak olması oldu.

Mansur Yavaş: Makam Araçlarının Plakalarını Yayınlayacağız

“HALKTAN KORKACAK BİR ŞEYİMİZ YOK”

Yenikapı’da Ekrem İmamoğlu’nun sergilediği araçlar sonrası bir araç yaptırımı da Yavaş’tan geldi. Mansur Yavaş, Ankara’da ilk yüz gün içinde 136 milyon lira bütçe fazlası veren araç sayısını düşürdüklerini anlattı. 1600 civarında olan araç sayısını 700’lü rakamlara indirdiklerini belirten Yavaş, Türkiye’de daha önce yapılmamış bir uygulamayı hayata geçireceklerini söyledi ve makam araçlarının plakasını ve kullanıcısını internetten yayınlayacaklarını belirtti. Halktan korkacak bir şeyleri olmadığını da vurgulayan Yavaş, “Kimin kullandığını görsünler, şikayet edeceklerse etsinler, bizim halktan korkacak bir şeyimiz yok.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.