adplus-dvertising

Mansur Yavaş, “Büyük Ankara Bisiklet Turu”nu Başlatıyor

Ankara'da düzenlenecek, "Büyük Ankara Bisiklet Turu" Avrupa Birliği Delagasyonuyla birlikte Mansur Yavaş'ın start vermesiyle başlayacak.
Takip et
Mansur Yavaş, “Büyük Ankara Bisiklet Turu”nu Başlatıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Avrupa Birliği Delegasyonu’nun  ortak düzenleyeceği “Büyük Ankara Bisiklet Turu”, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’ın vereceği start ile başlayacak. Mansur Yavaş’ın yakından takip edeceği bisiklet turunu Avrupa Birliği Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, büyükelçiler, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları ve rektörler de yakından takip edecek.

Mansur Yavaş, “Büyük Ankara Bisiklet Turu”nu Başlatıyor

ETKİNLİK KAPSAMINDA YOL, ARAÇLARA KAPATILACAK

7. Cadde olarak bilinen Aşkabat Caddesi, etkinlik kapsamında araç trafiğine kapatılacak. Saat 12.00 ile 19.30 arasında araç trafiğine kapatılacak caddede, film gösterimleri, bisiklet yarışları, araç sürüş eğitimi ve konser düzenlenecek.

Haluk Levent’in de sosyal medyadan açıkladığı ve katılacağının öğrenildiği etkinlikte, saat 19.30’da Haluk Levent konseri olacak. Yapılan açıklamada, 4 şanslı kişiyi paylaşımları sebebiyle bisiklet verileceği öğrenildi. Etkinlik kapsamında saat 19.00 ile 19.30 arasında arada belediye başkanları ve büyükelçinin de olduğu grup, bir yürüyüş düzenleyerek etkinlikten ayrılacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.